مهمترین عناوین روز

 

 

بندرعباس - دیدار آیت الله سید ابراهیم رییسی رییس جمهور کشورمان با نخبگان ، علما ، خانواده شهدا ، ایثارگران و جمعی از اقشار مختلف مردم هرمزگان آغاز شد.به گزارش عصر پنجشنبه ایرنا، دردیدار که نماینده ولی فقیه در هرمزگان، استاندار استان ونمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی حضور دارند قرا است رییس جمهور با نمایندگان قشرهای مختلف استان سخن بگوید.

آیت الله ابراهیم رییسی رییس جمهور کشورمان در چهاردهمین سفر استانی صبح پنجشنبه وارد فرودگاه بین المللی شهدای پرواز ۶۵۵ بندرعباس هرمزگان شد و مورد استقبال نماینده ولی فقیه در هرمزگان، استاندار، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران استان قرار گرفت.

۱۷ نفر از وزرا و معاونان رییس جمهور، آیت الله ابراهیم رییسی را در سفر ۲ روزه به هرمزگان همراهی می‌کنند.

 دیدار با خانواده شهدا و جمعی از اقشار مردم، حضور در نشست شورای اداری هرمزگان و بازدید از زیرساخت‌های استان از محورهای برنامه‌های سفر رییس دولت سیزدهم به هرمزگان است.

همزمان با سفر رییس جمهور به هرمزگان، میز خدمت در همه دستگاه‌های اجرایی در بندرعباس برای پاسخگویی به درخواست های مردم راه‌اندازی شده است و کارشناسان استانداری هرمزگان و نهاد ریاست جمهوری درخواست‌های مردم را جمع‌آوری و بررسی می‌کنند./ایرنا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to Top

Template Design:Dima Group