اعضای هیات رئیسه شورای اسلامی شهر بدره معرفی شدند / شهردار ابقا شد

اعضای هیات رئیسه شورای اسلامی شهر بدره طی انتخاباتی مشخص و فعالیت رسمی خود را به صورت رسمی آغاز کردند.         پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر (pooyakhabar.ir):در این فرآیند سعید جعفری به عنوان رییس، ابوذر رحیمی نائب رییس، خدامراد صفری سخنگو، هادی صی هاشمی و جعفر حیدربیگی به عنوان منشی انتخاب شدند.همچنین […]

اعضای هیات رئیسه شورای اسلامی شهر بدره طی انتخاباتی مشخص و فعالیت رسمی خود را به صورت رسمی آغاز کردند.

 

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر
(pooyakhabar.ir):
در این فرآیند سعید جعفری به عنوان رییس، ابوذر رحیمی نائب رییس، خدامراد صفری سخنگو، هادی صی هاشمی و جعفر حیدربیگی به عنوان منشی انتخاب شدند.
همچنین اعضای جدید شورای شهر بدره بار دیگر احمد جاسمی را به عنوان شهردار بدره معرفی و وی را در این مسئولیت ابقا کردند.
فرماندار بدره در دیدار با اعضای شورای شهر بدره اظهار کرد: ایران نمادی از مردم سالاری دینی را به جهان عرضه کرده است که مردم به صورت واقعی در تمام ارکان تصمیم گیری آن مداخله مستقیم دارند.
سیروس مرادحاصلی گفت: شروع به کار دوره جدید شوراهای اسلامی شهر و روستا باید منشا خیر و حرکت رو به جلو برای مردم باشد و منتخبین مردم باید با حرکت دوسویه و کمک به مردم و مسئولین در صدد رفع مشکلات جاری شهرها و روستاها باشند.
بخشدار مرکزی بدره نیز یادآور شد: هفته دولت یادآور ۲ اسطوره ماندگار انقلاب اسلامی شهیدان رجایی و باهنر است که از سجایا و ارزش های اخلاقی والایی برخوردار بودند و از همه وجود خود برای آرمان های انقلاب مایه گذاشته اند.
ذکریا صفری اضافه کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات نقطه عطفی در مملکت اسلامی است که به نظام ارزش و تعالی دوچندان بخشید و موقعیت شناسی مردم را نشان داد.
بدره دارای ۲ بخش مرکزی و هندمینی است و مطابق آمار رسمی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ دارای چهار هزار و ۳۱۱ خانوار و ۱۵ هزار و ۶۱۴ نفر جمعیت است و از این چهار هزار و ۲۷۸ نفر در مناطق شهری و ۱۱ هزار و ۳۳۶ نفر در روستاها زندگی می کنند./ایرنا

 انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}