اعلام اسامی نامزدهای شوراهای اسلامی دره شهر و ماژین

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دره شهر با انتشار اطلاعیه ای اسامی ۴۴ نفر از نامزدهای شوراهای اسلامی شهرهای دره شهر و ماژین را اعلام کرد.     در این اطلاعیه آمده است: در اجرای ماده ۵۱ قانون انتخابات و ماده ۵۶ آیین نامه اجرایی به آگاهی اهالی حوزه انتخابیه شهرستان دره شهر می رساند که […]

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دره شهر با انتشار اطلاعیه ای اسامی ۴۴ نفر از نامزدهای شوراهای اسلامی شهرهای دره شهر و ماژین را اعلام کرد.

 

 

در این اطلاعیه آمده است: در اجرای ماده ۵۱ قانون انتخابات و ماده ۵۶ آیین نامه اجرایی به آگاهی اهالی حوزه انتخابیه شهرستان دره شهر می رساند که پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در روز جمعه ۲۹ اردیبهشت همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.

** نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر دره شهر
۱- مرضیه احمدی
۲- کامران اله نوری
۳- مهرشادبزله
۴- فردین حسن زاده
۵- حجت الله حسنوند عموزاده (عموزاده)
۶- سید غلامرضا حسینی
۷- میثم خدارحمی
۸- مسعود خسروی
۹- رضا رئیسی
۱۰- سیدرامین رحیمی
۱۱- نوذر زیدی
۱۲- فرزادزینی وند
۱۳- مجتبی زینی وند
۱۴- امیر زینی وند
۱۵- فرهاد شادی وند
۱۶- رعنا صیفی خانی
۱۷-خدایار عموزاده
۱۸- علی رضا فهیمی
۱۹- عبدالرحیم کرم خدایی (حاج عبدل)
۲۰- محمد کرمی
۲۱- اسماعیل کریمی نیا
۲۲- محسن محمد نژاد
۲۳- علی مردانی پور
۲۴- میرزامراد مریدی
۲۵- جعفر مقدم
۲۶- همایون نیازی زینی وندی
۲۷- پیمان هاشمی
۲۸- ندا هاشمی
۲۹- هوشیار هنجاری
۳۰- خالد یاری

** اسامی نامزدهای شورای اسلامی شهر ماژین
۱- مجتبی آرمند
۲- حافظ اسدی
۳- مرتضی بستام
۴- حسام بیرانوند (نورالدین)
۵- ناصر زرین جوی الوار
۶- حسین سلیمان پور
۷- امیر شفیع زاده
۸- کاظم شمسی
۹- محمد صفری
۱۰- فرزاد طاهری
۱۱- محمد غافلی
۱۲- هوشنگ کرمی
۱۳- عصمت اله کهزادوند
۱۴- روح الله ناظریان

در بحش دیگری از این اطلاعیه آمده است:
۱- نظر به اینکه تعداد اعضای شورای اسلامی شهر ۵ نفر است رای دهندگان در روز اخذ رای فقط اسامی تعداد حداکثر ۵ نفر را می توانند در برگ رای بنویسند.
۲- هیات اجرایی شهرستان مستقر در فرمانداری دره شهر در اجرای ماده ۵۲ قانون انتخابات شوراهای اسلامی کشور از تاریخ انتشار این آگهی تا ۲ روز پس از اعلام نتیجه اخذ رای آماده در یافت شکایات انتخاباتی می باشد.
۳- شکایاتی قابل رسیدگی خواهد بود که به استناد تبصره ۱ ذیل ماده ۷۰ آیین نامه اجرایی، مشخصات شاکی یا شاکیان، نام و نام خانوادگی، نام پدر، نشانی محل کار یا سکونت شاکی یا شاکیان را داشته باشد.
به گزارش ایرنا، شهر ۲۴ هزار نفری دره شهر دارای ۲۰ شعبه اخذ رای و شهر سه هزار نفری ماژین نیز دارای ۲ شعبه اخذ رای است، واجدین شرایط رای در این شهرها روز ۲۹ اردیبهشت با حضور در شعب اخذ رای پنج نفر را برای حضور در شورای اسلامی شهرهای خود انتخاب می کنند.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۹ اردیبهشت سال ۹۶ به طور همزمان در کشور برگزار می شود.
انتخابات شوراهای اسلامی در ۲۵ شهر و ۳۷۵ روستای استان ایلام برگزار می شود ولی فقط شورای شهر ایلام بدلیل داشتن جمعیتی بیش از ۵۰ هزار نفر، هفت نفره خواهد بود و باقی شهرها شوراهای پنج نفره دارند.
بر اساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال جاری، استان ایلام ۵۸۰ هزار و ۱۵۸ نفر جمعیت دارد که در ۲۵ شهر و بیش از ۶۰۰ روستا سکونت دارند.


انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}