افتتاح و کلنگ زنی ۵۹ طرح هفته دولت در بدره

فرماندار بدره گفت: به مناسبت هفته دولت ۵۹ طرح در حوزه های راه ، کشاورزی ، گازرسانی ، مسکن ، برق رسانی و فضاهای آموزشی در این شهرستان افتتاح شده یا کلنگ زنی خواهند شد.         پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر (pooyakhabar.ir):سیروس مرادحاصلی اظهار کرد: برای اجرای این طرح ها در مجموع […]

فرماندار بدره گفت: به مناسبت هفته دولت ۵۹ طرح در حوزه های راه ، کشاورزی ، گازرسانی ، مسکن ، برق رسانی و فضاهای آموزشی در این شهرستان افتتاح شده یا کلنگ زنی خواهند شد.

 

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر
(pooyakhabar.ir):
سیروس مرادحاصلی اظهار کرد: برای اجرای این طرح ها در مجموع ۱۹۴ میلیارد و ۸۱۰ میلیون ریال از منابع مختلف ملی، استانی و شهرستانی هزینه شده است.
وی افزود: استقرار اداره جهاد کشاورزی با افتتاح ساختمان آن در بخش چشمه شیرین به عنوان نقطه شروعی برای توسعه و تجهیز ادارات این بخش خواهد شد که برای نوسازی و تجهیز این ساختمان یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال هزینه شده است و مقرر شده ادارات جهاد کشاورزی و منابع طبیعی در این ساختمان مستقر شوند، ضمن اینکه در این ایام ساختمان اداره امور مالیاتی این شهرستان نیز راه اندازی می شود.
فرماندار بدره با اشاره به هزینه ۵۰ میلیاردی واریانت چشمه شیرین یادآور شد: این مسیر که از مطالبات مهم مردم منطقه و از راه های اصلی استان بود در هفته دولت بصورت کامل مورد بهره برداری قرار گرفته و افتتاح می شود.
مرادحاصلی با پر اهمیت خواندن خدمات رسانی به روستاییان یادآور شد: با توجه به مشکلاتی که در شبکه برق رسانی روستاها وجود داشت، ۱۳ پست جدید با هزینه سه میلیارد ریال به سیستم اضافه شده است ، همچنین طرح بزرگ آبرسانی به روستاهای جابر، موسی، خوشقدم و تلخاب نیز به بهره برداری خواهد رسید.
وی در مورد دیگر طرح های هفته دولت در بدره گفت: ۳۸ باب منزل مسکونی برای مددجویان یک و ۲ معلولیتی تحت پوشش بهزیستی در نظر گرفته شده است که منازل خانواده های ۲ معلولیتی افتتاح و بقیه منازل نیز کلنگ زنی خواهند شد ، ضمن اینکه ساختمان دبیرستان حضرت زینب سلام الله علیها در شهر بدره نیز کلنگ زنی می شود.
فرماندار بدره در مورد طرح های گازرسانی روستایی گفت: گازرسانی به روستاهای کلم بالا و پایین با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی شرکت گاز و از مسیر شهرک ولیعصر انجام می شود که با اجرای آن پوشش گاز در مناطق شهری بدره به ۱۰۰ درصد و در مناطق روستایی به ۹۷ درصد می رسد.
بدره در ۸۷ کیلومتری ایلام قرار دارد و هم اکنون دارای ۲ بخش مرکزی و هندمینی است./ایرنا

 انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}