افتتاح پروژه آب شیرین‌ کن صالح آباد استان ایلام با حضور سرپرست وزارت نیرو

پروژه آب شیرین‌ کن بخش صالح آباد از توابع شهرستان مهران ایلام صبح امروز با حضور سرپرست وزارت نیرو به بهره برداری رسید.         پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر (pooyakhabar.ir):  مدیر عامل آبفای استان ایلام روز سه شنبه در آیین بهره برداری از این پروژه گفت: طرح آب شیرین کن صالح آباد […]

پروژه آب شیرین‌ کن بخش صالح آباد از توابع شهرستان مهران ایلام صبح امروز با حضور سرپرست وزارت نیرو به بهره برداری رسید.

 

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر
(pooyakhabar.ir): 
مدیر عامل آبفای استان ایلام روز سه شنبه در آیین بهره برداری از این پروژه گفت: طرح آب شیرین کن صالح آباد در زمینی به مساحت ۴۰۰ متر مربع احداث شده است و ظرفیت آن یک هزار و ۷۲۸ متر مکعب است.
داراب بیرانوندی افزود: با بهره برداری از طرح آب شیرین کن شهر صالح آباد ظرفیت آب آشامیدنی این شهر بیش از چهار برابر شده است.
وی تاکید کرد: با بهره برداری از آب شیرین کن صالح آباد جمعیتی بالغ بر پنج هزار و ۸۰۰ نفر به طور شبانه روز و مستمر از آب شیرین بهره مند شده اند.
ایلام است.

* ایستگاه پمپاژ سد گدار خوش افتتاح شد

ایستگاه پمپاژ گدار خوش صالح آباد واقع در شهرستان مهران در استان ایلام صبح امروز با حضور ستار محمودی سرپرست وزارت نیرو افتتاح شد.
با بهره برداری از این طرح ۲ هزار و ۸۰۰ هکتار از زمین های دیم منطقه به آبی تبدیل می شوند.
برای اجرای این طرح بیش از ۱۲۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
افتتاح پروژه آب شیرین‌ کن و پست ۶۳ کیلووات صالح ‌آباد، افتتاح یک ایستگاه پمپاژ ، بهره برداری از تصفیه‌خانه فاضلاب سرابله و همزمان شروع عملیات اجرایی مجتمع آب ‌رسانی روستای شباب و شله‌کش از جمله برنامه‌ی ستار محمودی در سفر یک ‌روزه در ایلام است.
سرپرست وزارت نیرو در این سفر علاوه بر دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان و شرکت در جلسه شورای اداری و جشنواره شهید رجایی در نشستی به سوالات خبرنگاران هم پاسخ خواهد داد./ایرنا

 انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}