اقدام خداپسندانه‌ی دو پزشک در ایلام

  پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر (pooyakhabar.ir):مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام از ویزیت رایگان دو پزشک متخصص در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد ایلام خبر داد.ویزیت رایگان بیماران در مناطق محروم – حسن آباد فشافویه تهرانحجت‌الاسلام و المسلمین «علی چراغی‌پور» اظهار کرد: دکتر «قیصر کشاورز» پزشک متخصص داخلی در کانون فرهنگی و […]

 

پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر (pooyakhabar.ir):
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام از ویزیت رایگان دو پزشک متخصص در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد ایلام خبر داد.
ویزیت رایگان بیماران در مناطق محروم – حسن آباد فشافویه تهران
حجت‌الاسلام و المسلمین «علی چراغی‌پور» اظهار کرد: دکتر «قیصر کشاورز» پزشک متخصص داخلی در کانون فرهنگی و هنری حمزه سیدالشهدای ایلام بیماران را به صورت ویزیت رایگان می‌کند.
وی با اشاره به اینکه این برنامه با همکاری پایگاه مقاومت شهید بختی نیز در مسجد حضرت ابوالفضل العباس‌ (ع) اجرا می‌شود، افزود: این مختصص داخلی در روزی‌های شنبه و یکشنبه هر هفته تا پایان ماه مبارک رمضان، بیماران را در مسجد حضرت ابوالفضل العباس(ع) ویزیت می‌کند.
چراغی‌پور با بیان اینکه این مهم با توافق و تفاهم صورت گرفته با پزشکان صورت می‌گیرد، تصریح کرد: ویزیت رایگان در مسجد امام رضا(ع) شهر ایلام نیز با حضور دکتر «ساسان کامران» پزشک ایلامی متخصص داخلی اجرا می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه این برنامه تا پایان ماه مبارک در چندین روستا نیز اجرا خواهد شد، گفت: اجرای این برنامه‌ها در جهت کمک به اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد و استفاده از ظرفیت پزشکان خیّر است./ایسنا

 

انتهای پیام/*