امام جمعه ایلام: حضور در راهپیمایی اربعین بیانگر تاثیر معنوی حادثه عاشورا بین مردم است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: راهپیمایی میلیونی مردم در اربعین حسینی بیانگر تاثیر معنوی حادثه عاشورا بین اقشار مختلف مردم است.     حجت الاسلام والمسلمین محمدنقی لطفی در بازدید از مرز مهران اظهار کرد: حضور مردم بویژه جوانان گه با عشق حسینی برای عزیمت به عتبات عالیات به مرز […]

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: راهپیمایی میلیونی مردم در اربعین حسینی بیانگر تاثیر معنوی حادثه عاشورا بین اقشار مختلف مردم است.

 

 

حجت الاسلام والمسلمین محمدنقی لطفی در بازدید از مرز مهران اظهار کرد: حضور مردم بویژه جوانان گه با عشق حسینی برای عزیمت به عتبات عالیات به مرز مهران آماده وصف ناپذیر و سرشار از احساس و حماسه است.
وی ادامه داد: اربعین حسینی در واقع امتداد عاشورا است و زائرانی که به مرز می آیند معنویت و عشق به حسین در سیمای آنها پیداست.
امام جمعه ایلام تاکید کرد: خوشبختانه با همتی که همه مسوولان اعم از نظامی و انتظامی و غیره در خدمت رسانی به زائران دارند هماهنگی بسیار خوبی حاکم و کمترین مشکل در تردد زائران وجود دارد.
حجت الاسلام لطفی با تقدیر از عنایت دولت به این استان ابراز امیدواری کرد زائرانی که مرز مهران را برای تردد انتخاب کرده اند به سلامت به زیارت اربعین عزیمت کرده و به کشور برگردند.
مرز بین المللی مهران به عنوان قدمگاه زائران عتبات عالیات از ابتدای ماه صفر تاکنون میزبان بیش از یک میلیون زائر عزادار حسینی بوده است./ایرنا

 

×××

 

 انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}

 

×××

با تنها کانال خبری #هفته_نامه_ندای_زاگرس در تلگرام به روز باشید:

@nedayezagros

به اینستا گرام ندای زاگرس بپیوندید

https://instagram.com/_u/nedaye.zagros