امسال ۶هزار زندانی جرائم غیرعمد از زندانهای کشور آزاد شدند

مدیرعامل ستاد مردمی دیه کشور گفت:بر اساس آخرین آمارگیری ها که هر سه ماه یک بار انجام می شود؛امسال ۶هزار زندانی جرائم غیر عمد با حدود ۴۰۰میلیارد تومان محکومیت مالی از زندان های کشور آزاد شدند.   سیداسدالله جولایی در حاشیه جشن گلریزان جزیره کیش در گفت و گو با ایرنا افزود:از بدهی ۴۰۰ میلیارد […]

مدیرعامل ستاد مردمی دیه کشور گفت:بر اساس آخرین آمارگیری ها که هر سه ماه یک بار انجام می شود؛امسال ۶هزار زندانی جرائم غیر عمد با حدود ۴۰۰میلیارد تومان محکومیت مالی از زندان های کشور آزاد شدند.

 

سیداسدالله جولایی در حاشیه جشن گلریزان جزیره کیش در گفت و گو با ایرنا افزود:از بدهی ۴۰۰ میلیارد تومانی افراد یاد شده،حدود ۱۸۲ میلیارد تومان توسط طلبکاران بخشیده شد.
وی ادامه داد:بر اساس آمار، هم اکنون حدود ۱۳ هزار نفر با جرائم غیر عمد در زندان های کشور به سر می برند که حدود ۸۵۰میلیارد تومان بدهی دارند.
وی میزان کمک خیرین در سالجاری را حدود ۵۰میلیارد تومان در جشن های گلریزان و نزدیک به ۳۰میلیارد تومان از طریق شماره گیری کدهای ویژه(#۷۷۷۷*۷۸۰*) در شبکه تلفن همراه بوده است.
به گفته جولایی مجلس شورای اسلامی نیز پرداخت ۲۰۰میلیارد تومان وام بدون بهره به زندانیان بر اساس شرایط و معرفی ستاد دیه را تصویب کرد که به دلیل مشکلات بانک ها،نزدیک به ۲۰میلیارد تومان تسهیلات به زندانیان معرفی شده پرداخت شد.
وی تعداد زنان زندانی جرائم غیرعمد را ۲۰۰نفر اعلام کرد که حدود ۸۰میلیارد تومان بدهی دارند.

 

انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}