انتخاب رشته بیش از ۵۰ درصد داوطلبان کنکور/ افزایش ظرفیت‌های جدید

مشاور عالی سازمان سنجش از انتخاب رشته بیش از ۵۲ درصد پذیرفته شدگان آزمون سراسری ۹۶ خبر داد و گفت: فرصت تمدید شده انتخاب رشته کنکور ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه ۲۵ مرداد ماه جاری پایان می پذیرد.         پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر (pooyakhabar.ir):دکتر حسین توکلی با اعلام این مطلب اظهار کرد: […]

مشاور عالی سازمان سنجش از انتخاب رشته بیش از ۵۲ درصد پذیرفته شدگان آزمون سراسری ۹۶ خبر داد و گفت: فرصت تمدید شده انتخاب رشته کنکور ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه ۲۵ مرداد ماه جاری پایان می پذیرد.

 

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر
(pooyakhabar.ir):
دکتر حسین توکلی با اعلام این مطلب اظهار کرد: به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که در جلسه آزمون سراسری ۹۶ حاضر و بر اساس کارنامه اولیه آزمون مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و تاکنون برای انتخاب کد رشته محل‌های تحصیلی مورد علاقه خود اقدام نکرده‌اند و همچنین با توجه به اطلاعیه ‌ای که این سازمان درمورد کد رشته‌ محل‌های جدید، برخی اصلاحات دفترچه راهنمای کد رشته‌های تحصیلی و اطلاعیه تکمیل ظرفیت در برخی دانشگاه‌ها نظیر دانشگاه پیام نور که بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت. مهلت انتخاب کد رشته‌های تحصیلی و زمان ثبت این کد رشته محل‌ها به ترتیب تقدم علاقه در فرم انتخاب رشته داوطلبان تمدید شد که این مهلت ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه ۲۵ مرداد ماه سال جاری پایان می‌پذیرد.
وی در ادامه تصریح کرد:‌ همچنین مهلت ثبت‌نام جهت شرکت در گزینش‌ رشته‌های تحصیلی در موسسات آموزش عالی در برخی از کد رشته‌های تحصیلی که صرفا بر اساس سوابق تحصیلی(معدل کتبی دیپلم) پذیرش صورت می‌گیرد نیز تا ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه ۲۵ مرداد ماه سال جاری پایان می‌پذیرد و این مهلت به هیچ عنوان قابل تمدید نیست.
دکتر توکلی خاطرنشان کرد: داوطلبانی که تاکنون نسبت به ثبت کد رشته‌محل‌های خود اقدام کرده‌اند نیز در صورت تمایل می‌توانند با مطالعه اطلاعیه‌ای که امروز در رابطه با کد رشته‌های محل‌های جدید و اصلاحات دفترچه راهنمای جدید انتخاب رشته‌های تحصیلی روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.
 مشاور عالی سازمان سنجش کشور در پایان تاکید کرد: بر اساس آمار گزارش شده تا ساعت ۱۴ امروز چهارشنبه ۲۵ مرداد ماه سال جاری تعداد ۴۳۹ هزار ۴۴۹ داوطلب نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کرده‌اند همچنین تعداد ۴۰ هزار ۸۸۷ داوطلب نیز در کد رشته محل‌هایی که پذیرش در آنها بر اساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد، ثبت نام کرده‌اند./ایسنا


انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}