ایران قهرمان مسابقات کشتی آزاد آسیا شد

تیم کشتی آزاد ایران با کسب ۸ مدال طلا، نقره و برنز در بیست و هفتمین مسابقات کشتی آزاد قهرمانی آسیا ، بر سکوی پر افتخار قهرمانی قاره کهن ایستاد.     ۸ کشتی گیر تیم ملی ایران پس از دو روز تلاش و سخت کوشی و کنار زدن حریفان پرقدرت خود توانستند در مجموع […]

تیم کشتی آزاد ایران با کسب ۸ مدال طلا، نقره و برنز در بیست و هفتمین مسابقات کشتی آزاد قهرمانی آسیا ، بر سکوی پر افتخار قهرمانی قاره کهن ایستاد.

 

 

۸ کشتی گیر تیم ملی ایران پس از دو روز تلاش و سخت کوشی و کنار زدن حریفان پرقدرت خود توانستند در مجموع سه طلا، یک نقره و ۴ مدال برنز کسب کنند.
یداله محبی کشتی گیر تیم ملی ایران در وزن ١٢۵ کیلوگرم ، بهنام احسان پور در وزن ۶۱ کیلو گرم و علیرضا کریمی در وزن ۸۶ کیلوگرم برندگان مدال طلا بودند.
حامد رشیدی ملی پوش وزن ۷۰ کیلوگرم، رضا اطری وزن ۵۷ کیلوگرم و میثم نصیری در وزن ۶۵ کیلوگرم ، سه مدال آور برنز قهرمانی آسیا در کاروان ایران بودند.
همچنین حسین شهبازی دیگر ملی پوش کشورمان در وزن ۹۷ کیلوگرم مدال نقره این بازی ها را بر گردن آویخت.
تیم ایران در مجموع این دوره از مسابقات بسیار پرقدرت عمل کرد به گونه ای که در روز نخست رقابت های کشتی آزاد آسیا با کسب یک مدال نقره و ۳ برنز و با ۳۳ امتیاز در جایگاه نخست تیمی قرار گرفته بود.
در رده بندی تیمی رقابت های کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان آسیا ، ایران با ۷۱ امتیاز
در صدر قرار گرفت و تیم های ژاپن با ۵۵ امتیاز و ازبکستان با ۴۹ امتیاز دوم و سوم شدند.
تیم های قزاقستان با ۴۷ ،‌ کره جنوبی با ۴۶ ، مغولستان با ۴۰ ، قرقیزستان با ۳۴ و هند با ۳۳ امتیاز در رده های بعدی قرار گرفتند.
بیست و هفتمین دوره رقابت های کشتی قهرمانی آسیا ۲۰۱۷ در روزهای شنبه و یکشنبه ۲۳ و ۲۴ اردیبهشت با حضور هشت کشتی گیر ایرانی و کشتی گیران ۱۵ کشور مختلف این قاره در ورزشگاه ایندیرگاندی در دهلی نو پایتخت هند برگزار شد./ایرنا


انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}