با حضور استاندار ایلام/ چندین پروژه زیربنایی و خدماتی در شهرستان ایلام بهره برداری و کلنگ زنی شد

همزمان با ایام هفته گرامیداشت شهدای دولت آیین افتتاح و کلنگ زنی چندین طرح عمرانی، زیربنایی، خدماتی، فرهنگی و ورزشی در شهرستان ایلام آغاز شد.           پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر (pooyakhabar.ir):محمدرضا مروارید استاندار ایلام با حضور در بخش چوار ابتدا پروژه های آسفالت، ایجاد و توسعه شبکه معابر در این […]

همزمان با ایام هفته گرامیداشت شهدای دولت آیین افتتاح و کلنگ زنی چندین طرح عمرانی، زیربنایی، خدماتی، فرهنگی و ورزشی در شهرستان ایلام آغاز شد.

 

 

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر
(pooyakhabar.ir):
محمدرضا مروارید استاندار ایلام با حضور در بخش چوار ابتدا پروژه های آسفالت، ایجاد و توسعه شبکه معابر در این بخش را افتتاح کرد.
این پروژه با سرمایه گذاری پنج میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال انجام گرفته و در سطحی به مساحت ۴۱ هزار و ۳۷۰ متر مربع اجرا شده است.
کلنگ زنی پارک امید به مساحت یک هکتار و با اعتبار چهار میلیارد و ۲۶۰ میلیون ریال از محل منابع تملک دارایی در منطقه بهمن آباد بخش چوار دیگر پروژه ای بود که با حضور استاندار ایلام آغاز شد.
محمدرضا مروارید در ادامه فاز اول احداث چمن مصنوعی زمین فوتبال این شهر را افتتاح کرد.
این پروژه که سال ۹۲ آغاز شده بود با زیربنای ۲۴ هزار و ۵۴۸ متر مربع از محل منابع وزارت نیرو اجرا و ۳۰ میلیارد ریال برای بهره برداری از این طرح ورزشی هزینه شده است.
بازدید از مراحل اجرایی سد گلال نیز دیگر برنامه ای بود که با حضور استاندار ایلام انجام گرفت.
سد گلال با هدف تامین آب آشامیدنی بخش چوار و همچنین تامین آب بخش صنعت شهرستان ایلام بویژه مجتمع پتروشیمی و پالایشگاه گاز اجرا می شود.
این سد خاکی ۷۰ متر ارتفاع، طول تاج ۳۸۴ متر ، ۱۵ کیلومتر خط انتقال و یک ایستگاه پمپاژ دارای حجم مخزن ۲۰ میلیون متر مکعب است و طول دریاچه آن نیز سه کیلومتر خواهد بود و هم اکنون بیش از ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
در مجموع همزمان با هفته دولت ۳۷ طرح در حوزه های مختلف عمرانی ، آموزشی ، فرهنگی و اقتصادی در شهرستان ایلام بهره برداری می شود که ۴۴۰ میلیارد ریال برای اجرای آنها هزینه شده و زمینه اشتغال ۵۷ نفر را فراهم آورده است.
همچنین در این ایام کلنگ اجرای ۱۰ طرح دیگر در این شهرستان به زمین زده می شود./ایرنا

 انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}