برانکو: جای خالی باز شد و سپس طارمی بازگشت/باشگاه بازیکنان اوکراینی منحل شد و ما آن‌ها را جذب کردیم!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ۲ بازیکن از اوکراین گرفتیم و بعد هم خلیل‌زاده را می‌خواستیم که قراردادش را با سپاهان تمدید کرد و جای خالی برای ما باز شد که طارمی آمد.   برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشبختانه تمرینات را به خوبی پیگیری می‌کنیم. اردوی خوبی در […]

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ۲ بازیکن از اوکراین گرفتیم و بعد هم خلیل‌زاده را می‌خواستیم که قراردادش را با سپاهان تمدید کرد و جای خالی برای ما باز شد که طارمی آمد.

 

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشبختانه تمرینات را به خوبی پیگیری می‌کنیم. اردوی خوبی در اوکراین داشتیم و شرایط در آن‌جا عالی بود.
برانکو در مورد اردوی اوکراین و ارزیابی‌اش از بازی‌های تدارکاتی این تیم گفت: با گرفتن ۲ بازیکن اوکراینی و طارمی لیست خود را بستیم و طبیعی است که تمرینات مهدی و آن ۲ بازیکن به خاطر تعطیلات کافی نبوده و آنها علاوه بر تمرین با تیم برنامه جداگانه تمرینی خواهند داشت. انتظار داریم بتوانیم از آنها بهترین استفاده را بکنیم تا به اهداف‌مان برسیم ضمن اینکه از بازیکنانم راضی هستم چون آنها انگیزه زیادی دارند و طبیعی است که انتظار داریم از فصل قبل بهتر باشیم.
وی در مورد اینکه آیا تیمش برای بازی اول آمادگی کافی دارد یا خیر، گفت: خیلی کار کردیم و اردوی عالی را در اوکراین پشت سر گذاشتیم. طبیعی است در مسابقات باید کیفیت خودمان را از همان بازی‌های اول نشان دهیم. طبیعی است تمرینات آماده‌سازی همچنان ادامه خواهد داشت تا به فرم ایده‌آل برسیم.
سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه پس از اینکه طارمی از پرسپولیس رفت قرار شد بازیکنانی از اینتر یا لیگ هلند به پرسپولیس بیایند اما یک بازیکن اوکراینی آمد، بنابراین این بازیکن چه ویژگی داشت که او را جذب کردند، گفت: طبیعی است به دنبال یک مهاجم تمام عیار بودیم اما همیشه آن چیزی که می‌خواهیم را نمی‌شود پیدا کنیم. حالا طوری شد که مهدی دوباره برگشت هر چند که روی او حساب نکرده بودیم چون خودش می‌خواست برود. این مهاجم اوکراینی هم آمار خوبی دارد و در یک لیگ جدی بازی کرده و انتظار داریم بتواند برای ما مفید باشد.
وی ادامه داد: خوشحالم ساسان، علیپور و امیری را هم داریم و شهاب هم به خوبی پیشرفت کرده است. مهدی هم برگشت و مهاجم اوکراینی هم آمده و در این بخش پوشش خوبی داریم.
برانکو درباره اینکه پس از ترک طارمی گفته بود دیگر برای این بازیکن جایی ندارم اما دوباره او را پذیرفت، گفت: طارمی آقای گل لیگ است و طبیعی است که روی بازیکنان موجود برنامه‌ریزی کنیم. ۲ بازیکن از اوکراین گرفتیم و بعد هم خلیل‌زاده را می‌خواستیم که قراردادش را با سپاهان تمدید کرد و جای خالی برای ما باز شد که طارمی آمد. بنابراین اوضاع برای ما خوب پیش رفت.
سرمربی پرسپولیس درباره اینکه به نظر می‌رسد نسبت به اینکه مدافع اوکراینی این تیم اضافه وزن دارد، گفت: نمی‌شود گفت اضافه وزن. بهرحال تمرینات‌شان تعطیل بوده و انفرادی تمرین کرده‌اند. باشگاه آنها نیز منحل شد و بازیکنان این تیم آزاد شدند و ما هم از فرصت استفاده کردیم و آنها را جذب کردیم و انتظار داریم خوب آماده شوند و به ما کمک کنند.
وی در مورد آخرین وضعیت آرام‌طبع و محرمی گفت: از همه جوانان تیمم خیلی راضی‌ام. آرام‌طبع باتجربه است و در صبا هم خوب بازی کرد. محرمی بازیکن آینده‌داری است که می‌تواند هم در پست دفاع و هم در پست هافبک بازی کند.
برانکو در مورد قرعه پرسپولیس در لیگ و شرایط دربی گفت: باید با همه تیم‌ها بازی کنیم و به هر حال حریف آسانی نداریم. طبیعی است دیدار با تراکتورسازی، استقلال و سپاهان ۳ دربی پشت سر هم برای ما است اما ما خوشحالیم و فکر می‌کنیم این یک امتیاز است برای ما. چنین بازی‌هایی آسان نخواهد بود اما کار حریفان هم سخت است.
وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه فکر نمی‌کند با بازگشت طارمی اقتدار او زیر سؤال رفته است، گفت: این سیاست باشگاه است. فکر می‌کنم همه مربیان بازیکنان خوب را دوست دارند. مهدی هم آقای گل بود و مشکلی نمی‌بینم اگر خوب باشد هر چند که الان رقابت سختی با سایر مهاجمان دارد.
برانکو در مورد اینکه آیا با جدایی رضائیان از پرسپولیس در پست دفاع راست با مشکل مواجه نمی‌شود،‌گفت: خیر. ماهینی و محرمی هر دو دفاع مطلق نیستند و فکر می‌کنم در این بخش پوشش خوبی داشته باشیم. البته متاسفم که نشد ماهینی با ما به کی‌یف بیاید اما زود خودش را خواهد رساند.
سرمربی پرسپولیس در مورد ارزیابی‌اش از حضور محمد انصاری در دفاع وسط گفت: این ایده من از سال گذشته بود. حالا هم که گولج و مدافع اوکراینی به تازگی آمده‌اند هر چند که ربیع‌خواه هم عالی کار کرده است اما انصاری یک ظرفیت ویژه برای ماست و هم در دفاع چپ و دفاع وسط یک بازیکن عالی به شمار می‌رود.
برانکو در مورد اینکه صحبت از پیوستن سروش رفیعی به پرسپولیس بود، آیا هنوز هم این بازیکن مدنظر این تیم قرار دارد یا خیر، گفت: این بازیکن یک سال دیگر هم تمدید کرد هر چند که ما هم او را می‌خواستیم و طبیعی است که او هم بازیکن خوبی است اما تصمیم گرفت بماند. برای ما الان سروش رفیعی دیگر بازیکن ما نیست و نمی‌توانیم بگوییم او را می‌خواهیم یا نه. هر موقع قرارداد آنها تمام شود سپس در این مورد صحبت می‌کنیم. شجاع و سروش با تیم‌های خود تمدید کردند و برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنیم.
برانکو در مورد اینکه آیا فرد دیگری به کادر فنی پرسپولیس اضافه می‌شود یا خیر، گفت: این موضوع را زمان نشان می‌دهد ولی فعلا کریم باقری با ماست ولی خوشحالیم که او قراردادش را با باشگاه تمدید کرد و کل فصل با ما خواهد بود.
وی در مورد اینکه آیا طارمی از اول لیگ به میدان می‌رود یا خیر، یادآور شد: باید ببینیم چقدر آماده است. فعلا که تا امروز ۲ ماه تمرین نکرده و زمان نیاز دارد تا آماده شود.
برانکو درباره اینکه آیا از گلرهای تیمش راضی است یا خیر، گفت: بله، از بیرانوند انتظار زیادی دارم چون او پارسال به عنوان بهترین گلر معرفی شد پس انتظار داریم امسال هم به ما کمک کند و امتیاز جمع کند. درویش‌وند هم جوان است و تازه به ما اضافه شده اما نظرم مربی دروازه‌بانان این است که او دروازه‌بان آینده‌داری است و باید کار و تلاش زیادی کند.
برانکو تاکید کرد: ما در اردوی اوکراین بازی‌های محکمی را به نمایش گذاشتیم هر چند که بازیکنان خسته هم بودند و همین موضوع باعث شده بود که در مقاطعی بازی خوبی به نمایش نگذاریم اما من از اردوی برگزار شده راضی بودم.
وی در مورد اینکه برخی افراد از اینکه پرسپولیس گل زیاد دریافت می‌کند انتقاد می‌کنند گفت: بله من قبول دارم. روش بازی ما به این گونه است که به صورت ریسکی بازی می‌کنیم و همین موضوع به حریف شانس گلزنی می‌دهد اما باید سعی کنیم که اشتباهات خود را به حداقل برسانیم./خبرگزاری فارس

 

 انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}