بررسی موضوع کشتار غیر مجاز دام و طیور در دامپزشکی استان ایلام

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی، جلسه کارگروه تخصصی بررسی کارشناسی کشتار غیر مجاز دام و طیور در محل سالن جلسات اداره کل دامپزشکی استان ایلام برگزار گردید.   در ابتدای این جلسه مدیر کل دامپزشکی استان ضمن قدر دانی از حضور شرکت کنندگان در جلسه توضیحاتی در خصوص مخاطرات و معضلات بهداشتی و […]

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی، جلسه کارگروه تخصصی بررسی کارشناسی کشتار غیر مجاز دام و طیور در محل سالن جلسات اداره کل دامپزشکی استان ایلام برگزار گردید.

 

در ابتدای این جلسه مدیر کل دامپزشکی استان ضمن قدر دانی از حضور شرکت کنندگان در جلسه توضیحاتی در خصوص مخاطرات و معضلات بهداشتی و کشتار غیر مجاز  بیان داشتند و اقدامات انجام شده در سنوات گذشته در خصوص مبارزه با معضل بهداشتی کشتار غیر مجاز دام و طیور در استان ارائه نمودند.
دکتر پیرانی افزود: با توجه به اهمیت موضوع سلامتی انسان و مخاطرات بیماریهای مشترک بین انسان و دام، جلوگیری از کشتار غیر مجاز دام در استان نیازمند همکاری جدی دستگاههای ذیربط با دامپزشکی برای رفع این معضل می باشد، سپس کلیپی با موضوع مخاطرات بهداشتی کشتار غیر مجاز دام در سطح استان پخش گردید.
در ادامه جلسه فرماندار محترم شهرستان چرداول توضیحاتی در خصوص مراکز کشتار غیر مجاز دام و طیور در شهرستان و مخاطرات بهداشتی مصرف گوشت غیر مجاز ارائه دادند. سپس شرکت کنندگان در جلسه نظرات و پیشنهادات خود را بیان داشتند و چالش ها و مشکلات کشتار غیر مجاز دام و راهکارهای عملیاتی برای جلوگیری از این معضل مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}