برملاء شدن راز قتل مرد ۳۳ ساله در ایوان

ایلام - فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: با تلاش ماموران انتظامی شهرستان ایوان قاتلان مرد ۳۳ ساله که اواخر سال گذشته در شهرستان ایوان به قتل رسیده بود، دستگیر شدند.
به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار “جمال سلمانی” در این خصوص اظهار کرد: در پی گزارش مرگ مشکوک مردی ۳۳ ساله در اواخر سال گذشته در یکی از روستاهای شهرستان ایوان بررسی پرونده در دستور کار کارآگاهان پلس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: با حضور ماموران انتظامی در محل مشخص شد مرد جوانی به دلیل نامعلومی مسموم شده و پس از انتقال به بیمارستان ایوان به علت شدت مسمومیت فوت می کند.
فرمانده انتظامی استان ایلام ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ایوان با هماهنگی با مقام قضائی موفق شدند با تحقیقات لازم و اقدامات خاص پلیسی ۲ نفر که باعث مسمومیت و فوت جوان ۳۳ ساله شده بودند بعد از مدتی شناسایی و دستگیر کنند.
سردار سلمانی با بیان اینکه برابر اعلام پزشکی قانونی علت مرگ مقتول نوشیدن آب میوه مسموم بوده است، تصریح کرد: متهمان پس از مواجهه شدن با مدارک و مستندات پلیس به ناچار لب به اعتراف گشودند و اختلافات شخصی با مقتول را عامل این قتل عنوان کردند.
فرمانده انتظامی استان ایلام خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شدند.
ایوان یکی از شهرستان‌های استان ایلام است.
#
#
#پایگاه_خبری_تحلیلی_پویاخبر
#پایگاه_خبری_تحلیلی_نگاه_اقتصاد
#پایگاه_خبری_تحلیلی_ندای_زاگرس
#پایگاه_خبری_تحلیلی_ماناسپهر
#پایگاه_خبری_تحلیلی_پویاروز
#گروه_رسانه_ای_ندای_زاگرس
#گروه_رسانه_ای_ پویاخبر
#فرمانده_انتظامی_استان_ایلام