برپایی ایستگاه صلواتی بانک صادرات ایران در مرز مهران + گزارش تصویری

به گزارش روابط‌عمومی مدیریت شعب استان ایلام، به مناسبت ایام اربعین حسینی، ایستگاه صلواتی و غرفه فرهنگی جهت پذیرایی از زائرین با مشارکت و حمایت روابط‌عمومی، انجمن اسلامی و حوزه بسیج شهدای بانک صادرات ایران در مرز بین‌الملی مهران برپا شده است. این گزارش حاکی است که در حاشیه‌ی برپایی این ایستگاه که در آن […]

به گزارش روابط‌عمومی مدیریت شعب استان ایلام، به مناسبت ایام اربعین حسینی، ایستگاه صلواتی و غرفه فرهنگی جهت پذیرایی از زائرین با مشارکت و حمایت روابط‌عمومی، انجمن اسلامی و حوزه بسیج شهدای بانک صادرات ایران در مرز بین‌الملی مهران برپا شده است.

این گزارش حاکی است که در حاشیه‌ی برپایی این ایستگاه که در آن یونس الموتی از حوزه مقاومت بسیج شهدای بانک صادرات، بابایی؛ مدیرشعب استان ایلام و جمعی از پرسنل مدیریت شعب استان ایلام حضور داشتند، ضمن توزیع بسته‌های فرهنگی همچون کتابچه راهنمایی زائرین در بین عاشقان اباعبدا… الحسین (ع) و ائمه معصومین، با توزیع اقلام غذایی از آنان پذیرایی به عمل آمد.
شایان ذکر است هزینه‌های مربوط به برپایی ایستگاه صلواتی از محل نذورات همکاران بانک تأمین و به این امر معنوی اختصاص داده شده است.

 

 

 انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}