به میمنت هفته بسیج انجام شد/ افتتاح و کلنگ زنی هفت طرح عمرانی و فرهنگی سپاه در آبدانان

همزمان با ایام گرامیداشت هفته بسیج هفت طرح عمرانی ، فرهنگی و اجتماعی در مناطق محروم شهرستان آبدانان با حضور فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام افتتاح و یا کلنگ زنی شد.     فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام در مراسم بهره برداری از این طرح ها اظهارکرد: برای احداث سه باب مسجد در روستاهای هزارانی، […]

همزمان با ایام گرامیداشت هفته بسیج هفت طرح عمرانی ، فرهنگی و اجتماعی در مناطق محروم شهرستان آبدانان با حضور فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام افتتاح و یا کلنگ زنی شد.

 

 

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام در مراسم بهره برداری از این طرح ها اظهارکرد: برای احداث سه باب مسجد در روستاهای هزارانی، ماهوته و چشمه شیرین در مجموع با ۶۵۰متر مربع زیر بنا پنج میلیارد ریال از محل اعتبارهای بسیج سازندگی سپاه استان ایلام و خودیاری های مردمی هزینه شده است.
سردار سید صادق حسینی ضمن تبریک هفته بسیج و آزادی ۲ کشور عراق و سوریه از لوث وجود ننگین داعش افزود: کلنگ سه طرح خانه عالم در روستای آب انار، طرح منابع طبیعی و آبخیزداری سیاهگل و مسجد روستای محروم هونگه به زمین زده شد و تا پایان امسال توسط سپاه پاسداران و همیاری مردم به بهره برداری میرسند.
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام سپاه پاسیداران را خادم مردم و حافظ انقلاب اسلامی دانست و اضافه کرد: برای اجرای این تعداد طرح در روستاهای محروم آبدانان چهار میلیارد ریال از محل اعتبارهای محرومیت زدایی سپاه و کمک های مردمی هزینه می شود.
سردار حسینی تامین امنیت مردم و تلاش برای محرومیت زدایی را ۲ محور کاری و ماموریت مهم سپاه عنوان کرد و گفت: با راه اندازی این طرح ها در شهرستان آبدانان زمینه اشتغال بکار ۱۵۰ نفر از جوانان روستایی جویای کار فراهم می شود.
شهرستان ۵۰ هزار نفری آبدانان در ۱۶۴ کیلومتری جنوب ایلام قرار گرفته است./ایرنا

 

 

×××

 

 انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}

 

×××

با تنها کانال خبری #هفته_نامه_ندای_زاگرس در تلگرام به روز باشید:

@nedayezagros

به اینستا گرام ندای زاگرس بپیوندید

https://instagram.com/_u/nedaye.zagros