تجدید میثاق نمایندگان مجلس دوازدهم با آرمانهای امام خمینی (ره)

شهر ری - نمایندگان منتخب مردم در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور در مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به مقام والای حضرت امام راحل و شهیدان گرانقدر ادای احترام کرده و تجدید عهد نمودند.

به گزارش ایرنا، مراسم افتتاحیه دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه با حضور نمایندگان منتخب و مسئولان کشوری و لشکری در صحن علنی مجلس آغاز شد.

در این مراسم بیش از ۲۲۰ خبرنگار داخلی و خارجی مراسم را پوشش دادند، خبرنگاران و عکاسان داخلی و خارجی پس از دریافت کارت‌های ویژه خود به داخل صحن مجلس راهنمایی شدند، تمامی راهروهای ورودی مجلس مزین به تصاویری از مراسم اختتامیه یازده دور مجلس شورای اسلامی بود.

این مراسم یک غایب ویژه داشت و جای خالیش در این مراسم حس می شود آری شهید جمهور آیت الله رییسی. هم او که جانش را در راه خدمت فدا کرد و جاودانه ماند دقیقا چهارسال پیش در چنین روزی ۷ خرداد ماه سال ۹۹ در کسوت رییس قوه قضاییه در ردیف میهمانان نشست و نظاره گر افتتاحیه مجلس یازدهم بود.

روز گذشته حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی (ره) در نشست با خبرنگاران در آستانه سی و پنجمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره ) با تسلیت شهادت رئیس جمهور و همراهان ایران به مقام معظم رهبری و ملت عزیز ایران، گفت: برگزاری مراسم عظیم و میلیونی تشییع و احترام به ساحت مقدس شهدا در کشور ما بار دیگر صحنه یکی از حماسه‌های کم‌نظیر تاریخ ما را به نمایش گذاشت و در کنار نام شهیدان، بار دیگر جهانیان عظمت و همبستگی ملت ایران را مشاهده کردند.

دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی، افزود: برای مردم ما که این صحنه‌ها را از آغاز انقلاب تا کنون مکرر دیده جای تعجب نیست ولی برای جهانیان و همه کسانی که این روزها اخبار شهدا را پیگری می‌کردند جای شگفتی و سؤال بوده که این چه اقتداری است و مردم ایران چقدر صبورانه در همه صحنه‌ها حاضر هستند و به جا قدرت و عظمت یکپارچگی خودشان را به نمایش می‌گذارند؛ ما با همه وجود باید به این ملت درود و آفرین بگوییم و عرض کنیم که جز خداوند بزرگ کسی نمی‌تواند اجر این همه پاک‌باختگی شما را بدهد.

 

 

 

#

#

#پایگاه_خبری_تحلیلی_پویاخبر

#پایگاه_خبری_تحلیلی_نگاه_اقتصاد

#پایگاه_خبری_تحلیلی_ندای_زاگرس

#پایگاه_خبری_تحلیلی_ماناسپهر

#پایگاه_خبری_تحلیلی_پویاروز

#گروه_رسانه_ای_ندای_زاگرس

#گروه_رسانه_ای_ پویاخبر

#مطهر_حضرت_امام_خمینی_(ره)

#دوازدهمین_دوره_مجلس_شورای_اسلامی