تفاهمنامه انعقاد قرارداد خرید ۲۴ کیلومتر لوله خط انتقال آب شهر ملکشاهی امضا شد

قرار داد تامین مالی خط انتقال آب شهر ملکشاهی به امضاء رئیس بانک پارسیان و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور رسید   قرارداد تامین مالی خط انتقال آب شهر ملکشاهی به امضاء رئیس بانک پارسیان و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور رسیدطی مراسمی با حضور مهندس قانع معاون برنامه ریزی مهندسی آبفای کشور، […]

قرار داد تامین مالی خط انتقال آب شهر ملکشاهی به امضاء رئیس بانک پارسیان و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور رسید

 

قرارداد تامین مالی خط انتقال آب شهر ملکشاهی به امضاء رئیس بانک پارسیان و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور رسید
طی مراسمی با حضور مهندس قانع معاون برنامه ریزی مهندسی آبفای کشور، دکتر پرویزی رئیس بانک پارسیان، مهندس بیرنوندی رییس هیأت مدیره و مدیرعامل آب و فاضلاب استان ایلام و جمعی از کارشناسان آب و فاضلاب، تفاهمنامه انعقاد قرارداد خرید ۲۴ کیلومتر لوله خط انتقال آب شهر ملکشاهی امضا شد.
مهندس بیرنوندی در این باره گفت: این قرارداد به صورت فاینانس و برای خرید ۲۴ کیلومتر خط انتقال ملکشاهی برای اولین بار در غرب کشور به ارزش ۹٫۶ میلیارد ریال به امضاء شرکت مهندسی آبفای کشور با سرمایه گذاری بانک پارسیان رسید.
وی تسریع در انجام این پروژه، استفاده از منابع غیردولتی و تضمین دولت را از جمله مزایای این تفاهم نامه برشمرد.
مدیرعامل آبفای استان افزود: فاز اول این پروژه به طول ۶ کیلومتر اجرا گردیده که امیدواریم با انعقاد این قرارداد عملیات اجرایی فاز ۲ آن تسریع شود.
مهندس بیرنوندی با تاکید بر تسریع در روند اجرایی پروژه، خاطرنشان ساخت: مدت زمان اجرای این تفاهم نامه ۲ سال است و فاز دوم این پروژه در زمان مقرر به بهره برداری خواهد رسید.

 

انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}