جانشین فرمانده کل سپاه تأکید کرد: این جا ایران است/رژیم‌های ظالم بازی‌های کودکانه را کنار بگذارند

پویاخبر/سردار حسین سلامی گفت: اگر از هر سمتی جمهوری اسلامی ایران با تهدید مواجه شود در هر نقطه‌ای که باشد ما آن تهدید را ویران خواهیم کرد.   سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه روز قدس با اشاره به درگیری‌های اخیر سپاه پاسداران با گروه […]

پویاخبر/سردار حسین سلامی گفت: اگر از هر سمتی جمهوری اسلامی ایران با تهدید مواجه شود در هر نقطه‌ای که باشد ما آن تهدید را ویران خواهیم کرد.

 

سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه روز قدس با اشاره به درگیری‌های اخیر سپاه پاسداران با گروه های مسلح مستقر در شمال عراق، گفت: برخی رژیم‌های منطقه می‌خواستند حفره امنیتی کوچکی در کشور به‌وجود بیاورند اما با واکنشی قاطع مواجه شدند.
وی افزود:  به مسئولین مستقر در شمال عراق می‌گویم که به تعهدات خود پایبند باشند که اگر از هر سمتی جمهوری اسلامی ایران با تهدید مواجه شود در هر نقطه‌ای که باشد ما آن تهدید را ویران خواهیم کرد.
سردار سلامی گفت: به این رژیم‌های ظالم هشدار می‌دهم که بازی کودکانه با دم شیر را کنار بگذارند. اینجا ایران است سرزمین مردانی که قدرتمندترین استخوان‌ها را شکسته‌اند، صبح پیروزی نزدیک است و با همت ملت ایران تحت هدایت‌های رهبری اسلام قله‌های پیشرفت امنیت و اقتدار را در سرزمین‌های جهان اسلام فتح خواهیم کرد./کردپرس

انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}