حدادعادل: حضور عظیم مردم در تشییع شهدای خدمت سبب اقتدار نظام شد

تهران- رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: حضور عظیم مردم در مراسم تشییع شهدای خدمت، سبب اقتدار نظام شد.
غلامعلی حدادعادل امروز جمعه چهارم خردادماه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا در حاشیه مجلس ترحیم حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه شهید کشورمان که در مسجد جامع شهرک غرب با حضور شخصیت‌های داخلی و خارجی برگزار شد، اظهار داشت: حضور عجیب و عظیم مردم در مراسم تشییع شهدای خدمت باعث اقتدار ملت و نظام در سراسر جهان شد.
رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با بیان اینکه دعای شهدا پشتیبان ملت خواهد بود، افزود: راه این شهدا ادامه دارد. همچنین نجابت، ادب، وقار، شخصیت، مهربانی و وفاداری از صفات بارز شهید امیرعبداللهیان بود و این خصوصیت اخلاقی در کنار دانش دیپلماسی به ایشان در عرصه‌های جهانی توفیقات زیادی بخشید.
به گزارش ایرنا، یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه، آیت‌الله رئیسی، رییس جمهور به آذربایجان شرقی برای حضور در مراسم افتتاح سد مرزی قیزقلعه‌سی همراه با همتای آذربایجانی خود به شمال این استان در نزدیکی مرز همسایه شمال غربی کشورمان سفر کرده بود که در بازگشت به تبریز، بالگرد حامل رییس جمهور، وزیر امور خارجه، امام جمعه تبریز، استاندار آذربایجان شرقی، تیم محافظت و خدمه پرواز دچار سانحه شد و سقوط کرد. بر اثر این سانحه، همه مسافران این پرواز به شهادت رسیدند و آخرین برگ از سفرهای استانی آیت الله رئیسی، با شهادت وی در راه خدمت به وطن ورق خورد./ایرنا
#
#پایگاه_خبری_تحلیلی_پویاخبر
#پایگاه_خبری_تحلیلی_نگاه_اقتصاد
#پایگاه_خبری_تحلیلی_ندای_زاگرس
#پایگاه_خبری_تحلیلی_ماناسپهر
#پایگاه_خبری_تحلیلی_پویاروز
#گروه_رسانه_ای_ندای_زاگرس
#گروه_رسانه_ای_ پویاخبر