فرماندار ایلام:

حضور گسترده مردم در انتخابات نقشه شوم دشمنان را خنثی می کند

پویاخبر - "عبدالصاحب نادری" در نشست با جمعی از نمایندگان احزاب و گروه‌های سیاسی فعال در استان ، نقش احزاب را در پرشکوه برگزار کردن دوره چهاردهم انتخابات ریاست جمهوری مؤثر دانست و گفت: فعالیت ما باید تحت تأثیر شرایط منجر به حماسه ای با شکوه و حضور گسترده مردم استان در انتخابات شود.

نادری ادامه داد: همه در کشتی نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت هر عنوانی تابع قانون بوده و مکلف هستیم از آن پیروی نموده و آن را در عمل بکار گیریم.

فرماندار ایلام با بیان این که احزاب باید تابع قانون باشند خاطرنشان کرد: قانون این ظرفیت را ایجاد کرده تا احزاب در قالب مردم سالاری، دمکراسی، به عنوان نماینده گروه های سیاسی فعالیت کنند.

وی افزود: دشمنان همواره کشور را مورد هجمه قرار می دهند و تمام تلاششان این است که نظام و مردم را در مقابل هم قرار دهند و حضور پر شور در انتخابات می تواند نقشه شوم آنها را خنثی کند.

عبدالصاحب نادری با اشاره به فعالیت گروه های سیاسی با سلیقه های متنوع تحت لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی، اضافه کرد: اوج و تبلور فعالیت احزاب نشان دهنده مردم سالاری دینی بوده و انتخابات کارزاری است که از این طریق باید نتیجه زحمات احزاب به بار بنشیند.

 

 

فرماندار ایلام گفت: ۶ نفر با گرایش های سیاسی متفاوت و تأیید شورای نگهبان نامزد دوره چهاردهم انتخابات ریاست جمهوری شدند که همه این عزيزان مورد قبول نظام هستند و وظیفه ما تمکین از قانون است.

این مسئول خاطر نشان ساخت: انتخابات مجلس شورای اسلامی که در اسفندماه سال گذشته برگزار شد،۱۰ درصد نسبت به انتخابات گذشته رشد داشت و طیفی متشکل از تمام سلیقه های اجتماعی و سیاسی، در این انتخابات حضور داشتند و حضور پر شور مردم در پای صندوق های رأی دشمنان انقلاب را مأیوس ساخت.

وی تصریح کرد: در انتخابات ۱۱ اسفند سال گذشته شاخص‌های مدنظر رهبر معظم انقلاب شامل سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت سرلوحه کار مجریان انتخابات بود و در انتخابات هشتم تیر نیز باید همین گونه باشد.

 

 

وی افزود: ما مجری انتخابات هستیم و باید در جلب مشارکت مردم در انتخابات، تلاش کنیم و موجبات افزایش اعتماد مردم را در انتخابات فراهم سازیم، همچنین معیارها و اصول اصلی که مقام معظم رهبری در مورد انتخابات ابلاغ فرمودند را در دستور کار قرار دهیم و انتخاباتی با شکوه و سالم به منصه ظهور برسانیم.

فرماندار ایلام تأکید کرد: نتیجه انتخابات های گذشته گردش نخبگان در کشور بود و احزاب باید تمام تلاششان در راستای مشارکت حداکثری مردم باشد و رعایت قانون و اخلاق مداری را سرلوحه کار خود قرار دهند.

عبدالصاحب نادری فرماندار ایلام در پایان گفت؛ همه ما متعلق به نظام هستیم و نظام متعلق به همه آحاد مردم است، لذا حضور در انتخابات اگر مهم نبود، دشمن این همه به آن حمله نمی کرد، یکی از عرصه هایی که دشمن را ناامید و مأیوس می کند، حضور حماسی در انتخابات دوره چهاردهم انتخابات ریاست جمهوری است که با توکل بر خداوند و با حضور مردم شریف ایران حماسه ای دیگر رقم خواهد خورد.