حمله عجیب سرمربی تیم ملی به برانکو و قلعه نویی

  پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر (pooyakhabar.ir):سرمربی همیشه معترض تیم ملی فوتبال ایران در جدیدترین اظهار نظرش، امیر قلعه نویی را یک مخالف همیشگی خود دانست و از برانکو ایوانکوویچ نیز خواست تا برای توجیه نتایج ضعیفش در پرسپولیس روی او حساب نکند!کارلوس کی روش ظهر دوشنبه پس از لغو اردوی تیم ملی و برگزاری […]

 

پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر (pooyakhabar.ir):
سرمربی همیشه معترض تیم ملی فوتبال ایران در جدیدترین اظهار نظرش، امیر قلعه نویی را یک مخالف همیشگی خود دانست و از برانکو ایوانکوویچ نیز خواست تا برای توجیه نتایج ضعیفش در پرسپولیس روی او حساب نکند!
کارلوس کی روش ظهر دوشنبه پس از لغو اردوی تیم ملی و برگزاری نشست با مسوولان فدراسیون فوتبال، تصریح کرد: در بیانیه ای که فدراسیون صادر کرده همه چیز درمورد لغو برنامه اردویی تیم ملی مشخص است.
وی افزود: از شش ماه قبل برای آماده سازی جام جهانی بهترین برنامه ریزی را تدوین و کار را شروع کردیم و اعتقاد داشتیم این برنامه، منافع تیم ملی و باشگاه ها را تامین می کند.
کی روش تصریح کرد: متاسفانه برخی باشگاه ها به رهبری سرمربی پرسپولیس مخالفت خود را اعلام کردند و ما هم تمام برنامه ها را لغو کردیم.
سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال درمورد حمایت امیر قلعه نویی سرمربی تراکتورازی از برانکو، گفت: شگفت زده نیستم که قلعه نویی از برانکو حمایت می کند، چراکه این مساله جدیدی نیست. قلعه نویی همیشه مخالف تمام برنامه های تیم ملی بوده و مساله جدیدی محسوب نمی شود.
سرمربی تیم ملی که در این سال ها فقط خود را محق دانسته و مربیان لیگ برتری و مسوولان را به صورت مداوم زیر سوال می برد، ادامه داد: وقتی برای قلعه نویی و تراکتورسازی بازیکنان سرباز بازی می کنند، اما تیم ملی نمی توانند از سربازها استفاده کند، چرا او گلایه ای ندارد؟‌
وی با اشاره به اینکه به تمام نظرات و انتقادات احترام می گذارد، بیان داشت: اعتقاد راسخ دارم که برنامه تیم ملی برای ما و باشگاه ها مناسب بود و نمی دانم چرا زمانیکه لیگ برای تیم امید ۴۵ روز تعطیل شد، این دو مربی اعتراضی نداشتند.
سرمربی تیم ملی درخصوص صحبت های برانکو مبنی بر اینکه وی اجازه حضور بازیکنان در تست پزشکی را نداده است، توضیح داد: این مساله دروغ است و چنین حرفی نزده ام.
کی روش در پایان خطاب به هواداران پرسپولیس عنوان کرد: هیچ وقت به هیچ بازیکنی نگفته ام که در تست پزشکی شرکت نکند. آقای برانکو برای توجیه نتایج ضعیفش در چند سال اخیر روی من حساب نکند، چراکه من اهلش نیستم.
سرمربی تیم ملی فوتبال در حالی در پایان نشست با مسوولان فدراسیون به گفت وگو با برخی رسانه ها پرداخت که طبق تصمیم مسوولان فدراسیون قرار بود که دیگر هیچکدام از مسوولان فدراسیون و مربیان ملی با حضور در اطراف فدراسیون به گفت وگو با رسانه ها نپردازند./خبرگزاری ایرنا

انتهای پیام /*