دبیر جامعه اسلامی کارمندان استان ایلام: حماسه ۹ دی اوج حمایت مردم از نظام و انقلاب بود

سیدخلیل سجادی؛ دبیر جامعه اسلامی کارمندان استان ایلام با اشاره به حضور پرشور و میلیونی مردم در حماسه نهم دی گفت: این حماسه اوج حمایت و دفاع بی‌قید و شرط ملت از آرمانهای نظام و انقلاب اسلامی بوده و خواهد بود.   وی با استناد به فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص زوایای پیدا و پنهان […]

سیدخلیل سجادی؛ دبیر جامعه اسلامی کارمندان استان ایلام با اشاره به حضور پرشور و میلیونی مردم در حماسه نهم دی گفت: این حماسه اوج حمایت و دفاع بی‌قید و شرط ملت از آرمانهای نظام و انقلاب اسلامی بوده و خواهد بود.

 

وی با استناد به فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص زوایای پیدا و پنهان فتنه ۸۸ خاطرنشان ساخت هماهنگونه که معظم له هم بارها در بیاناتشان اشاره فرموده‌اند نهم دی برخاسته از بصیرت ملت شریف و همیشه در صحنه ایران اسلامی بوده است لذا بزرگداشت این روز می‌تواند در شرایطی که دشمنان قسم خورده انقلاب قصد دارند با غبار آلود کردن فضا و ایجاد شکاف فی مابین اقشار مختلف مردم و جناحهای سیاسی به مقاصد شوم خود برسند جواب دندان شکن و محکمی به بدخواهان و یاوه گویان باشد.
سجادی در ادامه از مردم شریف و همیشه در صحنه خواست با حضور پرشور خود در این مراسم ضمن اعلام همبستگی و پشتیبانی خویش از اهداف عالیه نظام موضع خویش را در مقابل فتنه‌گران به نمایش بگذارند.
وی در پایان اضافه کرد علاوه بر مردم، مسئولین و همه کسانی که حضورشان می‌تواند اندک تأثیری داشته باشد اعم از چپ و راست، اصولگرا و اصلاح طلب و همه و همه باید در این روز حماسی احساس مسئولیت نموده و در این مراسم شرکت نمایند.

 

 انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}