درگیری دو کارگر نانوایی به قتل انجامید+عکس

  پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر (pooyakhabar.ir): درگیری دو کارگر روزمزد نانوایی به جنایت و قتل منجر شد.در ساعت ۲۱:۴۵ مورخه ۲۹ خرداد ۹۵ از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره درگیری منجر به جنایت به کلانتری ۱۷۲ حضرت عبدالعظیم اعلام شد.با حضور مأمورین کلانتری در محل جنایت واقع در محوطه چمن […]

 

پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر (pooyakhabar.ir):

درگیری دو کارگر روزمزد نانوایی به جنایت و قتل منجر شد.
در ساعت ۲۱:۴۵ مورخه ۲۹ خرداد ۹۵ از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره درگیری منجر به جنایت به کلانتری ۱۷۲ حضرت عبدالعظیم اعلام شد.
با حضور مأمورین کلانتری در محل جنایت واقع در محوطه چمن میدان شهید سلمانی و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد که فردی ۵۵ ساله بنام علی . الف بر اثر اصابت ضربه جسم تیز (چاقو) به ناحیه گردن فوت نموده است.
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور قاضی کشیک دادسرای عمومی و انقلاب شهرری، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
با حضور کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد که مقتول، کارگر مغازه نانوایی در فاصله چند متری از محل وقوع جنایت است.
بنا بر اظهارات شاهد اصلی صحنه درگیری منجر به جنایت (یکی از کارگران مغازه نانوایی) ، مقتول طی درگیری با یکی از کارگران جوان نانوایی بنام مرتضی به قتل رسیده است.
شاهد صحنه جنایت در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: در ساعت ۲۱:۳۰ مورخه ۲۹ خرداد ۹۵ مرتضی قصد رفتن به خانه اش را داشت که در زمان خروج از مغازه ، مجددا با مقتول درگیری لفظی پیدا کرد که در ادامه، درگیری شان شدت پیدا کرد و به داخل محوطه میدان کشیده شد.
در این زمان مقتول با دسته تِی چند ضربه به سمت مرتضی پرتاب کرد که مرتضی نیز با چاقویی که همراه خود داشت ضربه ای را به سمت مقتول پرتاب کرد که چاقو به گردن مقتول برخورد کرد.
زمانی که مقتول بر روی زمین افتاد، مرتضی شروع به خودزنی کرد که باعث مجروح شدنش از ناحیه دست و پا شد؛ قصد گرفتن چاقو از مرتضی را داشتم که او مرا تهدید کرد و در حالیکه دچار خونریزی شدیدی شده بود، از محل متواری شد.
با توجه به اظهارات شاهد صحنه جنایت مبنی بر خودزنی قاتل و احتمال مراجعه وی به مراکز درمانی جهت انجام اقدامات درمانی، بلافاصله طرح مهار به مرحله اجر گذاشته شد و ساعتی پس از ارتکاب جنایت، مأمورین کلانتری ۱۷۲ حضرت عبدالعظیم  در حالیکه مرتضی . ر( ۲۵ ساله ) جهت انجام اقدامات درمانی بر روی پای راست و کتف دست چپ و جلوگیری از ادامه خونریزی به بیمارستان شهدای هفتم تیر شهرری مراجعه کرده بود او را دستگیر کردند.
همزمان با اجرای طرح مهار توسط مأمورین کلانتری ۱۷۲ ، کارآگاهان اداره دهم نیز در تحقیقات از محل درگیری (مغازه نانوایی) اطلاع پیدا کردند که قاتل و مقتول، هر دو نفر کارگر روزمزد مغازه نانوایی هستند که تنها چند روز از زمان مشغول بکار شدنشان گذشته اما با این وجود و از همان ابتدای آغار بکارشان به دلایل مختلف با یکدیگر درگیری داشته اند.
سرهنگ کارآگاه حمـید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت:با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت و دیگر شواهد و دلایل بدست آمده در پرونده (گواهی شهود و …) ، قرار بازداشت موقت از سوی مقام قضایی صادر شد و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت./خبرگزاری فارس

 

 

انتهای پیام/*