در بزرگترین رویداد رباتیک غرب آسیا: از بانک صادرات ایران تقدیر شد

در مراسم اختتاميه دوازدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران ٢٠١٧ که با حضور دكتر عراقچي معاون امور حقوقي و بين المللي وزارت امور خارجه برگزار شد با اعطا تندیس ویژه از بانک صادرات ایران تقدیر به عمل آمد.   به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، دوازدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ ایران […]

در مراسم اختتاميه دوازدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران ٢٠١٧ که با حضور دكتر عراقچي معاون امور حقوقي و بين المللي وزارت امور خارجه برگزار شد با اعطا تندیس ویژه از بانک صادرات ایران تقدیر به عمل آمد.

 

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، دوازدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ ایران ٢٠١٧ به عنوان بزرگترین رویداد رباتیک غرب آسیا كه از سوي کمیته های ربوکاپ جمهوری اسلامی ایران و دانشگاه آزاد اسلامي از تاریخ ١٥ الی ١٨ فروردین ماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار شد به پاس رویکرد و اقدامات موثر بانک صادرات ایران در زمینه توسعه، ترویج علم و دانش و فعاليت شرکت های دانش بنیان با اعطای تندیس ویژه از اين بانك تقدیر شد.
اين گزارش مي افزايد در اين دوره از مسابقات تيم هاي از كشورهاي: آمریکا، المان، هند، ژاپن، چین، سنگاپور، کره جنوبي، هلند، انگلستان، پاکستان، پرو، مكزيك و ترکیه و تيم هاي قدرتمندي از ايران حضور داشتند و با يكديگر به رقابت پرداختند.
شایان توجه است این بانک درگذشته نيز از پروژه ساخت خودروی هاوین ٢ که با انرژی خورشیدی کار می کند حمایت به عمل آورد که در مسابقات دانشگاه میشیگان آمریکا به موفقیت چشمگیری دست یافت و عنوان بهترین تیم خارجی مسابقات را از آن خود کرد.

 

انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}