دستگيري ۲ سارق محتويات داخل خودرو و کشف ۱۵ فقره سرقت

جانشين انتظامي شهرستان ايلام از دستگيري ۲ سارق محتويات داخل خودرو با کشف ۱۵ فقره سرقت در شهر ايلام خبر داد.   به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر و به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ” علي جمالوندي” با اعلام اين خبر گفت:در پي وقوع چند فقره سرقت محتويات داخل خودور موضوع به صورت ويژه […]

جانشين انتظامي شهرستان ايلام از دستگيري ۲ سارق محتويات داخل خودرو با کشف ۱۵ فقره سرقت در شهر ايلام خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر و به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ” علي جمالوندي” با اعلام اين خبر گفت:در پي وقوع چند فقره سرقت محتويات داخل خودور موضوع به صورت ويژه در دستور کار مأموران کلانتري ۱۲ شهر ايلام قرار گرفت.
وي گفت: ماموران ابتدا با تحقيق از مالباختگان و سوابق سارقان حرفه را از بانک اطلاعاتي پليس و منطقه جغرافياي سرقت ها و ساعت و زمان وقوع را مورد بررسي کارشناسانه قرار دادند .
سرهنگ جمالوندي اظهار داشت: در تحقيقات پليسي به عمل آمده سرانجام سارق حرفه اي را که در سرقت هاي اخير دست داشت را شناسايي و طي هماهنگي قضايي مخفيگاه وي را مورد رصد قرار دادند.
جانشين انتظامي‌شهرستان ايلام افزود: سرانجام ماموران کلانتري۱۲سارق حرفه‌ اي را در يک عمليات پليسي شناسايي ،دستگير و به کلانتري دلالت دادند.
وي گفت: متهم که ابتدا منکر هرگونه جرم و بزه‌اي بود پس از مواجه شدن با دلايل و شواهد پليسي به ۱۰فقره سرقت داخل خودرو اعتراف کرد.
سرهنگ جمالوندي افزود: در همين راستا يک سارق ديگر که در امر سرقت محتويات داخل خودرو فعاليت داشت شناسايي و در يک عمليات غافلگيرانه دستگير و تاکنون به ۵ فقره سرقت اعتراف کرده است.
جانشين انتظامي شهرستان ايلام در پايان مبارزه با سرقت و استرداد اموال مالباختگان را اولويت کاري پليس دانست و هشدار داد: شهروندان با حذف زمينه هاي وقوع جرم، و نصب امکانات ايمني وبازدارنده، مانع از سرقت اموال خود بوده و در صورت وقوع سرقت موضوع را در اسرع وقت با مرکز فوريت هاي پليسي ۱۱۰ مطرح نموده و پيگيري کنند.

 انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}