در جلسه مدیریت بحران آبفای استان تایید شد؛

دو مخزن ذخیر آب به حجم ۸۰۰۰ متر مکعب در شهر ایلام احداث می گردد

پویاخبر - احداث دو مخزن به حجم 8000 متر مکعب، شیفت بندی کنترل شبانه تاسیسات و مخازن آب، راه اندازی گشت اجرائیات آب، شناسایی و برخورد با مشترکین پرمصرف و اخطار جهت مصرف بهینه آن ها، شناسایی انشعابات غیرمجاز و برخورد قانونی با مشترکینی که به صورت مستقیم اقدام به نصب پمپ بر روی کنتور و یا شبکه توزیع آب می نمایند، از مهمترین مصوبات جلسه مدیریت بحران شرکت آبفای استان بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در جلسه‌ مدیریت بحران شرکت، ضمن پوزش از قطعي مکرر آب در برخی مناطق شهر ایلام بر ارائه برنامه و اقدامات کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت جهت رفع تنش آبی در شهر ایلام تاکید نمود.

محمد محمدی گفت: با توجه به رشد جمعیت و مهاجر پذیری شهر ایلام ، همچنین افزایش تاب آوری شبکه توزیع آب در زمان اوج مصرف در زمان‌هایی همچون نوروز و تابستان باید حجم جدیدی از مخازن آب احداث شود.

وی افزود: ساخت دو باب مخزن ذخیر آب به حجم ۸۰۰۰ متر مکعب در دستور کار قرار گرفته که مشکل آب برخی از مناطق شهر ایلام از جمله جانبازان، رزمندان، بانبرز و ….. رفع خواهد شد.

مدیرعامل آبفای استان ادامه داد: در راستای مدیریت «شرایط اوج مصرف» تابستان و رفع افت فشار در مناطق مختلف ، گروه های ویژه و ضربتی پلیس آب در شهر ایلام تشکیل شد.
محمدی با بیان اینکه نصب مستقیم پمپ بر روی کنتور و شبکه توزیع آب غیرقانونی است، تاکید کرد: با مشترکین و صاحبان واحدهای آپارتمانی که به صورت مستقیم اقدام به نصب پمپ بر روی کنتور و یا شبکه توزیع آب کنند، برخورد قانونی خواهد شد.

وی در پایان از آماده باش کامل اکیپ های حوادث و اتفاقات و شیفت بندی‌ کنترل شبانه تاسیسات و مخازن آب خبر داد.