دکتر لشکربلوکی عضو هیأت مدیره بانک صادرات ایران: مهمترین مسئولیت اجتماعی یک بانک کمک به رونق اقتصادی کشور است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر و به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات مدیریت شعب استان ایلام، دکتر مجتبی لشکربلوکی عضو هیأت مدیره بانک صادرات ایران طی سفر به استان ایلام در جمع مدیریت و کارکنان این بانک گفت: بحث مسئولیت اجتماعی شرکتها و بانکها اخیراً خیلی پر رنگ شده است اما نباید فراموش […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر و به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات مدیریت شعب استان ایلام، دکتر مجتبی لشکربلوکی عضو هیأت مدیره بانک صادرات ایران طی سفر به استان ایلام در جمع مدیریت و کارکنان این بانک گفت: بحث مسئولیت اجتماعی شرکتها و بانکها اخیراً خیلی پر رنگ شده است اما نباید فراموش کرد مهمترین و اصلی‌ترین مسئولیت یک شرکت یا بانک خلق ثروت برای سهامداران و سرمایه‌گذاران است.

 

وی افزود: اولین وظیفه ما امانت‌داری است و خوشبختانه بانک صادرات هم درحوزه مسئولیت اجتماعی و هم در حوزه‌های مختلف دیگر نقش خود را به خوبی ایفا نموده است.
این مسئول خاطرنشان ساخت یکی دیگر از مهمترین وظایف و مسئولیتهای بانک کمک کردن به رونق اقتصادی کشور و حفظ و ایجاد شغل است که در این بین نیز بانک صادرات ایران با پرداخت تسهیلات متنوع در عرصه‌های مختلف کمک‌های شایانی بویژه در رونق کسب و کار داشته است.
وی افزود: از جمله اقدامات مثمرثمر بانک صادرات که در راستای انجام مسئولیتهای اجتماعی واقع شده است پذیرفتن پرونده موسسه میزان و حل و فصل کردن آن است همچنین پرونده پدیده شاندیز بعنوان یک مسئله ملی و یکی از بزرگترین طرحها و سرمایه‌ گذاریهایی که در کشور رقم خورده است و بنا به دلایلی در گذشته با مشکل مواجه شد در کنسرسیومی که بانکها تشکیل دادند بانک صادرات بعنوان لیدر آن کنسرسیوم مسئولیت تامین مالی پدیده شاندیز را بعهده گرفت تا این طرح بزرگ ملی احیاء شود بنابراین بانک صادرات در این حوزه هم عملکرد درخشانی از خود برجای نهاده است.
دکتر لشکربلوکی در ادامه با تاکید بر اینکه نام بانک صادرات همواره با برخی از محصولات ویژه گره خورده است خاطرنشان کرد این بانک در بخش خدمات الکترونیکی نیز با ارائه نوین‌ترنی و بهترین خدمات بانکی در این حوزه همواره سرآمد بوده است.
وی افزود: برنامه‌هایی در دست اقدام است و تلاش می‌کنیم تا محصولات جدید و متنوعی عرضه نماییم یکی از این محصولات نوعی از مدیریت ثروت است که ترکیبی از بازارهای مختلف اعم از بازار ارز، طلا، سرمایه، بیمه و بازار پول خواهد بود و پیش‌بینی می‌شود این محصول ۵ بعدی مورد استقبال عموم قرار گیرد.
این مسئول خاطرنشان ساخت اخیراً سامانه‌ای به نام سامانه وجوهات شرعی را رونمایی کرده‌ایم که در حال توسعه است و هرگونه وجوه شرعی مربوط به مراجع و منابع مرتبط که بخواهد واریز شود از این طریق قابلیت واریز و پیگیری وجود دارد.
عضو هیأت مدیره بانک صادرات ایران با اشاره به حساسیتهایی که اینروزها نسبت به برخی موسسات مالی در جامعه بوجود آمده گفت بدون شک همانگونه که مردم در زندگی روزمره خود نسبت به بسیاری از مسائل مربوط به حال و آینده با دقت برنامه‌ریزی می‌کنند. لذا درخصوص سپردن سرمایه‌های خویش به موسسات مالی نیز باید به این موضوع توجه داشته باشند که با مراجعه به مطمئن‌ترین نهادهای مالی و صرف‌نظر از طمع‌ورزی و حرص و ولع در جهت دریافت دو یا سه درصد سود بیشتر از طریق موسسات غیر مجاز و یا نامطمئن و ریسک پذیر صرف‌نظر کنند.
دکتر لشکربلوکی؛ درپایان اظهار داشت: مردم در انتخاب یک بانک یا موسسه مالی، بزرگی، قدمت، عظمت و استحکام آن را در نظر بگیرند تا خدای ناکرده در آینده برای دریافت اصل و سود سپرده‌های خود دچار مشکل نشوند و در این راه مطمئناً بانک صادرات یکی از بهترین گزینه‌ها برای سپرده‌گذاران بوده و خواهد بود.

 

×××

 

 

 

 

 

 

 


انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}