رییس شورای اطلاع‌رسانی دولت: شهید رئیسی برای اقتدار نظام نقش‌آفرینی کرد

تهران- رییس شورای اطلاع‌رسانی دولت با بیان اینکه آیت الله رئیسی به صورت کامل مشی رهبر انقلاب را اجرایی می‌کرد، گفت: ایشان به مانند یک سرباز برای اقتدار نظام نقش‌آفرینی کرد.
سپهر خلجی امروز جمعه چهارم خردادماه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا در حاشیه مجلس ترحیم حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه شهید کشورمان که در مسجد جامع شهرک غرب با حضور شخصیت‌های داخلی و خارجی برگزار شد، اظهار داشت: آیت الله شهید رئیسی بنیان گذار بسیاری از زمینه‌های اقتداری در کشور بود.
رییس شورای اطلاع رسانی دولت افزود: ایشان به صورت کامل مشی رهبر معظم انقلاب را اجرایی می‌کرد و در هر آنچه که از جنبه‌های اقتدار نظام‌ مورد تاکید مقام معظم رهبری بود، به عنوان سرباز نقش آفرینی می‌کرد.
به گزارش ایرنا، یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه، آیت‌الله رئیسی، رییس جمهور به آذربایجان شرقی برای حضور در مراسم افتتاح سد مرزی قیزقلعه‌سی همراه با همتای آذربایجانی خود به شمال این استان در نزدیکی مرز همسایه شمال غربی کشورمان سفر کرده بود که در بازگشت به تبریز، بالگرد حامل رییس جمهور، وزیر امور خارجه، امام جمعه تبریز، استاندار آذربایجان شرقی، تیم محافظت و خدمه پرواز دچار سانحه شد و سقوط کرد. بر اثر این سانحه، همه مسافران این پرواز به شهادت رسیدند و آخرین برگ از سفرهای استانی آیت الله رئیسی، با شهادت وی در راه خدمت به وطن ورق خورد.
#
#پایگاه_خبری_تحلیلی_پویاخبر
#پایگاه_خبری_تحلیلی_نگاه_اقتصاد
#پایگاه_خبری_تحلیلی_ندای_زاگرس
#پایگاه_خبری_تحلیلی_ماناسپهر
#پایگاه_خبری_تحلیلی_پویاروز
#گروه_رسانه_ای_ندای_زاگرس
#گروه_رسانه_ای_ پویاخبر
#سپهر_خلجی