با اشاره به بیانات اخیر رهبر انقلاب

سجادی: جریان‌های سیاسی زمینه‌سازی لازم برای «انتخاب اصلح» را فراهم کنند

دبیرکل جامعه اسلامی کارمندان گفت: کاندیداها و جریان‌های سیاسی باید معیارهای مطرح‌شده از سوی رهبر انقلاب را در نامزد مورد نظر خود تقویت کنند و با زمینه‌سازی لازم در این‌باره، برای تحقق «انتخاب اصلح» مردم را در این جهت یاری دهند.

سید کمال‌الدین سجادی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به معیارهای مطرح‌شده از سوی رهبر انقلاب برای انتخاب کاندیدای اصلح و وظیفه جریان‌های سیاسی در این زمینه، اظهار کرد: رهبری انقلاب نکات روشنی درباره انتخابات پیش‌روی ریاست‌جمهوری و ویژگی‌های «انتخاب اصلح» مطرح کردند که از جمله آنها اعتقاد به مبانی انقلاب اسلامی و اهل کار و فعالیت بودن آن «انتخاب اصلح» است.

وی افزود: رهبری انقلاب خطاب به ۶ کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری به صراحت تاکید کردند مدیرانی سر کار بیاورید که ذره‌ای با انقلاب زاویه نداشته باشند، نگاه‌شان به بیرون مرزها نباشد و منتظر نمانند فلان کشور مشکلات ما را حل کند.

دبیرکل جامعه اسلامی کارمندان یادآور شد: رهبری انقلاب در سخنان‌شان به وجود ظرفیت‌ها و توانمندی‌های داخلی و نیروی انسانی کارآمد تاکید کردند که اگر کاندیدای برگزیده بر آن‌ها تکیه کند می‌تواند مشکلات کشور را به خوبی برطرف کند.

سجادی تصریح کرد: وقتی رهبری انقلاب به روشنی مصادیق کاندیدای اصلاح را اعلام می‌کنند مردم نیز این معیارها را با ۶ کاندیدای انتخابات تطبیق می‌دهند و به گزینه اصلح می‌رسند.

وی ادامه داد: مردم به خوبی درمی‌یابند کدام کاندیدا این معیارها را در خود جمع کرده است و به همین جهت به انتخاب همان کاندیدا تمایل خواهند داشت.

دبیرکل جامعه اسلامی کارمندان با اشاره به وظیفه جریان‌های سیاسی برای زمینه‌سازی جهت تحقق «انتخاب اصلح»، گفت: از سوی دیگر خود کاندیداها و جریان‌های سیاسی نیز باید این ویژگی‌ها را در نامزد موردنظر خود تقویت کنند و با زمینه‌سازی لازم در این‌باره، برای تسهیل «انتخاب اصلح»، مردم را در این جهت یاری دهند.