سربازان گمنام امام زمان (عج)، فرزندان غیور، مومن و متعهد ایران اسلامی

سربازان گمنام امام زمان (عج)، فرزندان غیور، مومن و متعهد ایران اسلامی هستند که همواره مدال پرافتخار و ارزشمند یاوران گمنام یوسف زهرا(ع)، حضرت مهدی(عج) را بر سینه خود دارند.   این افتخار برای آنان بس است که به صورت گمنام و شبانه‌روزی، در مقابل شیطنت‌های دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی سکوت نکرده و به […]

سربازان گمنام امام زمان (عج)، فرزندان غیور، مومن و متعهد ایران اسلامی هستند که همواره مدال پرافتخار و ارزشمند یاوران گمنام یوسف زهرا(ع)، حضرت مهدی(عج) را بر سینه خود دارند.

 

این افتخار برای آنان بس است که به صورت گمنام و شبانه‌روزی، در مقابل شیطنت‌های دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی سکوت نکرده و به مبارزه بی‌امان خود با آنان ادامه می‌دهند تا آرامش و امنیتی را که امروزه در کشور شاهد آن هستیم به حد اعلی خود برسانند.
سربازان گمنام امام زمان(عج) از جمله مدافعان واقعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ارزش‌ها و آرمان‌های واقعی آن هستند .شب و روز، داخل کشور و خارج کشور، محدوده مرکزی شهرها و دورافتاده‌ترین مناطق محروم روستاها برایشان فرقی ندارد و همیشه در حال رصد تمامی تحرکات دشمنان در حوزه‌هایی همچون جنگ نرم و جنگ سخت هستند.
سربازان گمنام امام زمان(عج)، کسانی که نمی‌خوابند تا بخوابیم؛ شهید می‌شوند تا زندگی کنیم.
به اذعان همه، امنیت و آرامشی که در کشورحاکم است در سایه تلاش‌های شبانه‌روزی سربازان گمنام امام زمان(ع) در وجب به وجب خاک مقدس ایران اسلامی است و تاریخ پرافتخار حوزه امنیتی کشور نشان داده که این افراد تحت فرمان دستگاه‌های مربوطه و دوشادوش مردم از هیچ تلاشی برای عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران، دریغ نکرده و این امر را مهم‌ترین وظیفه خود قلمداد می‌کنند.
آنها هستند تا ناملایمات امنیتی و سیاسی کشور را حس نکنیم. شهید می‌شوند تا زندگی کنیم و نمی‌خوابند تا بخوابیم و کوچکترین نگرانی را در وجود خود راه ندهیم.
در چند سال اخیر، عملکرد بسیار درخشان سربازان گمنام امام زمان(عج) بسیار شاخص و با اقتدار بوده که در سایه زحمات این عزیزان، روز به روز شاهد افزایش اقتدار ایران اسلامی نه در تنها در منطقه بلکه در سرتاسر جهان هستیم.
دستگیری عبدالمالک ریگی سرکرده گروهک تروریستی شرق ایران و ‌جاسوس‌های متعدد، نفوذ در اپوزیسیون خارج از کشور و سرویس‌های جاسوسی بیگانگان و مقابله شبانه روزی با توطئه‌چینی دشمنان در فضای مجازی در قالب جنگ نرم، انهدام باندهای مختلف ترویج کننده فساد اخلاقی، انهدام باندهای عظیم مواد مخدر و … را می‌توان نمونه‌های بارز و قابل ذکری از عملکرد سربازان گمنان امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران دانست.
مبارزه با گروهک‌های ضدانقلاب و منافقین داخلی و خارجی در سال‌های آغازین پیروزی انقلاب اسلامی نیز از دیگر عملکردهای موفق این وزارتخانه در سه دهه اخیر محسوب می‌شود که در سایه همین اقدامات شجاعانه و مخلصانه، امام خمینی(ره)، بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برای اولین بار از عنوان مقدس سربازان گمنام امام زمان(عج) برای نیروهای خدوم و ارزشی وزارت اطلاعات استفاده کردند و فرمودند: سربازان گمنام ما نام و نشان نمی خواهند.
مجاهدت‌های خاموش و خالصانه سربازان گمنام امام زمان(عج) به دور از هرگونه ادعا و نامخواهی ادامه دارد و مردم همیشه در صحنه جمهوری اسلامی ایران، اخباری و گزارشاتی از خالصانه‌ترین دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و حفظ نظام و حریم مقدس ولایت را همچون گذشته می شنوند.
سیدمرتضی مرتضوی – ایسنا

 

 انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}