سرهنگ کریمیان؛ فرمانده سپاه ناحیه ایلام: نجات کشور در گرو باور به سیاست های اقتصاد مقاومتی

سرهنگ ۲پاسدارقدرت اله کریمیان” فرمانده سپاه ناحیه ایلام در نشست اقتصاد مقاومتی که با حضور کارکنان بانک کشاورزی ایلام برگزار شد، گفت: برخی از سیاست های اقتصادی دولت، در عمل مخالف اصول اقتصاد مقاومتی می باشد.   کریمیان اظهار کرد: واردات بی رویه کالاهای مصرفی و لوکس مانند خودرو های تجملاتی با روح اقتصاد مقاومتی […]

سرهنگ ۲پاسدارقدرت اله کریمیان” فرمانده سپاه ناحیه ایلام در نشست اقتصاد مقاومتی که با حضور کارکنان بانک کشاورزی ایلام برگزار شد، گفت: برخی از سیاست های اقتصادی دولت، در عمل مخالف اصول اقتصاد مقاومتی می باشد.

 

کریمیان اظهار کرد: واردات بی رویه کالاهای مصرفی و لوکس مانند خودرو های تجملاتی با روح اقتصاد مقاومتی سازگار نیست.
وی افزود: از دیگر مواردی که دولت به آن پایبند نیست می توان به موضوع انعقاد قرارداد با شرکت های خارجی با مبالغ بسیار هنگفت اشاره کرد که می توان با هزینه های بسیار کمتر، همین قرارداد را با شرکت های داخلی منعقد کرد.
فرمانده سپاه ناحیه ایلام تصریح کرد: تعدادی از تولید کنندگان در شهرک صنعتی ایلام در گفتگو با اینجانب به این مورد اشاره کردند که ما از آقای استاندار وام نمی خواهیم و تنها انتظاری که داریم این است که استاندار ایلام ومسئولین استانی به مجریان پروژه های دولتی و خصوصی تاکید نمایند که قراردادهای خود را با شرکت های درون استان منعقد نمایند.
کریمیان عنوان کرد: این تولید کنندگان ابراز داشتند که حاضرند تعهد بدهند که با این کار هم تولید در استان رونق خواهد گرفت و هم قیمت تمام شده کمتر و هم مطمئن باشند که با بهترین کیفیت کالاهای مورد نیاز پروژه ها تامین خواهد شد.
وی با اشاره به واردات بی رویه بنزین به کشور توسط دولت گفت: واردات بیش از ۳٫۲ میلیارد لیتر بنزین که با همین هزینه ها دولت می توانست با آن یک پالایشگاه بنزین در کشور احداث نماید و به حداقل رساندن تولید بنزین داخلی از دیگر مواردی نقض شعار اقتصاد مقاومتی توسط دولت است.
فرمانده سپاه ناحیه ایلام خاطر نشان کرد: تنها راه نجات کشور اعتقاد و باور متولیان به سیاست های اقتصاد مقاومتی و اقدام عملی است./خبرگزاری بسیج

 

 انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}