سرپرست شورای هماهنگی استان ایلام خبر داد: تهیه و توزیع ۱۱ هزار بسته فرهنگی ویژه ۹ دی در استان ایلام

سرپرست شورای هماهنگی استان ایلام از تهیه ۱۱ هزار بسته فرهنگی ویژه ۹ دی در استان ایلام خبر داد.حجت‌الاسلام علی چراغی‌پور در نشست اعضای ستاد ۹ دی در ایلام با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام اظهار داشت: ۹ دی روز بصیرت و میثاق مردم با ولایت بوده که این مناسبت مهم […]

سرپرست شورای هماهنگی استان ایلام از تهیه ۱۱ هزار بسته فرهنگی ویژه ۹ دی در استان ایلام خبر داد.
حجت‌الاسلام علی چراغی‌پور در نشست اعضای ستاد ۹ دی در ایلام با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام اظهار داشت: ۹ دی روز بصیرت و میثاق مردم با ولایت بوده که این مناسبت مهم را به همه مردم استان ایلام تبریک عرض می‌کنم.

 

سرپرست شورای هماهنگی استان ایلام گفت: مردم ولایتمدار استان ایلام در سالروز خلق حماسه ۹ دی سال ۸۸ شرکت فعال داشته و مردم این دیار جزو نخستین کسانی بودند که در خلق این حماسه در هشتم دی‌ماه سال ۸۸ برگ زرین دیگری را به دفتر افتخارات خود اضافه کردند.
وی ادامه داد: مردم ایلام در سال ۸۸ با آمدن خودجوش به خیابان‌ها حمایت خود را از ولایت اعلام کردند و امسال با شکوه‌تر از سال‌های گذشته در این عرصه هم‌گام با سایر هموطنان در سایر کشور شرکت کرده و بار دیگر با ولایت و رهبری بیعت می‌کنند و همواره تا آخرین نفس برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ارزش‌های انقلاب آماده جانفشانی هستند.
این مسؤول اضافه کرد: برنامه‌های گرامی‌داشت ۹ دی با تشکیل ستاد این روز در دوم آذرماه آغاز شد و تاکنون ۹ جلسه در رابطه با هماهنگی‌های این روز در ایلام برگزار شده است.
چراغی‌پور تصریح کرد: تمهیدات لازم در سراسر استان ایلام برای برپایی گرامی‌داشت یوم‌الله ۹ دی اندیشیده شده است و در شهرستان‌ها ستاد ۹ دی با ریاست ائمه جمعه تشکیل شده است.
سرپرست شورای هماهنگی استان ایلام گفت: سخنران‌های ویژه‌ای کشوری و استانی نیز برای این مراسم‌ها در نظر گرفته شده است، همچنین تهیه و توزیع کتاب مه‌شکن توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اجرایی شده است.
وی ادامه داد: برگزاری مسابقات بصیریت با محوریت مقاله و خاطره‌نویسی با موضوع ۹ دی از دهم آذرماه در سراسر استان ایلام توزیع شده و این مهم مورد استقبال مردم استان ایلام قرار گرفته است.
سرپرست شورای هماهنگی استان ایلام گفت: طراحی و تکثیر و چاپ پوستر ویژه ۹ دی توسط ستاد ۹ دی استان ایلام، تهیه ۱۱ هزار بسته فرهنگی ویژه ۹ دی، غبار روبی مزار شهداء، گردهمایی طلاب و روحانیون با محوریت علل ایجاد فتنه ۸۸ ، اجتماع بزرگ دانشجویان و دانشگاهیان استان ایلام، برپایی همایش ویژه بانوان با عنوان بصیرت ولایی و هویت انقلابی، برگزاری نخستین همایش استانی حماسه ۹ دی در آیینه رسانه و … از جمله برنامه‌های تدارک شده برای گرامی‌داشت این ایام است./خبرگزاری فارس

 

 انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}