​طی شش ماه اول سال ٩٦ صورت گرفت؛ تسهیلات حمایتی ١٥٢١ میلیارد ریالی بانک صادرات ایران در استان زنجان

بخش های مختلف اقتصاد مقاومتی استان زنجان طی شش ماه ابتدای سال ٩٦ بیش از ١٥٢١ میلیارد ریال از بانک صادرات ایران تسهیلات دریافت کردند.     به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر و به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک علاوه بر حفظ نقش محوری خود در تامین مالی زیرساخت […]

بخش های مختلف اقتصاد مقاومتی استان زنجان طی شش ماه ابتدای سال ٩٦ بیش از ١٥٢١ میلیارد ریال از بانک صادرات ایران تسهیلات دریافت کردند.

 

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر و به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک علاوه بر حفظ نقش محوری خود در تامین مالی زیرساخت های اقتصادی، صنایع بالادستی و طرح های کلان ملی، در راستای عمل به برنامه های اقتصاد مقاومتی، رونق تولید، حمایت از اشتغالزایی و ازدواج در استان زنجان طی شش ماه اول سال ٩٦ با پرداخت بیش از ١٥٢١ میلیارد ریال کارنامه مثبتی از پرداخت تسهیلات را رقم زده است.
بنا براین گزارش در این مدت، بانک صادرات ایران با پرداخت بیش از ١٢٥٣ میلیارد ریال به ١٨٦ بنگاه تولیدی تسهیلات پرداخت  کرده است. همزمان این بانک با تسهیلاتی بالغ بر ٣٤ میلیارد ریال به ٢ شرکت تولیدی بزرگ (ترکیب پردازان روی زنگان و کیاشیمی زنجان) زمینه ساز اشتغال ٦٣ نفر به طور مستقیم در این استان شده است.
در این مدت ٣١ نفر از معرفی شدگان کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) بیش از ٣ میلیارد و ٤٠٠ میلیون ریال از بانک صادرات ایران وام قرض الحسنه مشاغل خانگی دریافت کرده اند.
روستاهای استان زنجان در این مدت از ٢٠٣ فقره تسهیلات نوسازی و بهسازی مسکن روستایی بانک صادرات ایران به ارزش ٢٧ میلیارد و ٥٣٦ میلیون ریال برخوردار شده اند. همچنین طی شش ماه منتهی به پایان شهریور سال جاری ١٤٨ فقره تسهیلات بالغ بر ٩٦ میلیارد ریال در قالب تسهیلات مسکن اقشار (خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران) در این استان به واجدین شرایط پرداخت شده است.
بانک صادرات ایران در استان زنجان شش ماه اول سال ٩٦ قریب به ١٠٧ میلیارد ریال وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه به ١٠٣٢ نفر از متقاضیان پرداخت کرده است.
همکاران بانک صادرات ایران در استان زنجان علاوه بر انجام کمک های انسان دوستانه به آسیب دیدگان زلزله اخیر غرب کشور، مبلغی در حدود ٢٢٤ میلیون ریال از محل یک روز مرخصی استحقاقی خود به زلزله زدگان استان های کردستان و آذربایجان اهدا کرده اند.
شایان ذکر است تا پایان شهریورماه سال جاری، مانده تسهیلات (جاری و غیرجاری) بانک صادرات ایران در استان زنجان بالغ بر ٧٠٧٢ میلیارد ریال است که بر اساس آمارهای منتشر شده بانک مرکزی، قریب به ١٠ درصد مانده تسهیلات پرداخت شده نظام بانکی در این استان متعلق به بانک صادرات ایران است.

 

 

×××

 

 انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}

 

×××

با تنها کانال خبری #هفته_نامه_ندای_زاگرس در تلگرام به روز باشید:

@nedayezagros

به اینستا گرام ندای زاگرس بپیوندید

https://instagram.com/_u/nedaye.zagros