قهرمان آسیا: حضور گسترده در انتخابات سبب غرور ملی ورزشکاران در میادین بین المللی است

قهرمان آسیا و عضو تیم ملی وزنه برداری جوانان کشور گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات پیش رو موجب غرور ملی ورزشکاران در میادین بین المللی می شود.     احمد احمدنژاد اظهار کرد: پشتیبانی مردم از نظام و دولت ها و اقتدار سیاسی و اجتماعی کشور اعتماد به نفس لازم را نیز برای رقابت […]

قهرمان آسیا و عضو تیم ملی وزنه برداری جوانان کشور گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات پیش رو موجب غرور ملی ورزشکاران در میادین بین المللی می شود.

 

 

احمد احمدنژاد اظهار کرد: پشتیبانی مردم از نظام و دولت ها و اقتدار سیاسی و اجتماعی کشور اعتماد به نفس لازم را نیز برای رقابت و کسب مدال های آسیایی و جهانی به ورزشکاران می دهد.
وی افزود: شرکت در انتخابات و حاضر شدن در پای صندوق های رای وظیفه ملی و شرعی یکایک ملت بزرگ ایران است چون سرنوشت کشور به دست رای دهندگان تعیین می شود.
وی با دعوت از عموم مردم ایران به خصوص ورزشکاران برای شرکت گسترده در انتخابات، بیان کرد: انتخابات ایران یک انتخابات آزاد است و مردم با شناختی که از نامزدهای انتخابات دارند، فرد مورد نظر خود را انتخاب می کنند.
وی با اشاره به اینکه ملت ایران همواره در پیوند اخوت و اتحاد با یکدیگر ثابت قدم هستند، گفت: با شرکت پرشور مردم در انتخابات بار دیگر ترس و واهمه دشمن از اتحاد و پشتیبانی مردم ایران از انقلاب ایران بیشتر شده و موجب یاس و ناامیدی در رسیدن به اهداف خودشان می شود.
‘ احمد احمد نژاد ‘ وزنه بردار تیم ملی جوانان ایران تاکنون یک مدال برنز جهانی، یک مدال طلا، ۲ مدال نقره آسیا و ۹ مدال طلای ایران را در رده نوجوانان در کارنامه خود دارد و نخستین بار است که عضویت تیم ملی جوانان را به دست آورده است.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری ایران همزمان با انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و نخستین انتخابات میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ۹۶ شمسی و همزمان با سراسر کشور برگزار می شود./ایرنا


انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}