لاریجانی: مجلس با همه وجود در مقابل اقدامات آمریکا خواهد ایستاد

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی ها باید پیام رای بالای نمایندگان مجلس به طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و اقدامات تروریستی آمریکا در منطقه را درک کنند.     پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر (pooyakhabar.ir):علی لاریجانی در جلسه علنی مجلس پس از تصویب یک فوریت طرح قانونی مقابله با اقدامات ماجراجویانه و اقدامات تروریستی […]

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی ها باید پیام رای بالای نمایندگان مجلس به طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و اقدامات تروریستی آمریکا در منطقه را درک کنند.

 

 

پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر
(pooyakhabar.ir):
علی لاریجانی در جلسه علنی مجلس پس از تصویب یک فوریت طرح قانونی مقابله با اقدامات ماجراجویانه و اقدامات تروریستی آمریکا در منطقه افزود: تصویب این طرح عزم مجلس در مبارزه با آمریکا نشان می دهد. اقدامات آمریکا مقابله با ملت ایران است و مجلس با همه وجود در مقابل آن خواهد ایستاد.
وی ادامه داد: در مجلس که عقاید سیاسی متنوعی وجود دارد در رای گیری برای طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و اقدامات تروریستی آمریکا در منطقه همه یک صدا هستند و رای بسیار بالا و استثنایی به این طرح پیام دارد که آمریکایی ها باید این پیام را درک کنند که این کارهایی که می خواهند انجام دهید مقابله با ملت ایران است.
رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی با همه وجود در مقابل اقدامات آمریکا خواهد ایستاد.
پس از سخنان لاریجانی نمایندگان فریاد مرگ بر آمریکا سر دادند.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ۲۱۱ رای موافق با یک فوریت طرح قانونی مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه موافقت کردند./ایرنا


انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}