مدیرکل راه و شهرسازی: پل روگذر میدان ارغوان ایلام آماده تردد زائران اربعین است

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: پل روگذر میدان ارغوان شهر ایلام که یکی از نقاط پرترافیک بویژه در ایام اربعین بود با تلاش های صورت گرفته آمده شده و در اربعین ۹۶ مورد استفاده قرار می گیرد.     سید کمال الدین میرجعفریان در جریان بازدید معاون امنیتی، انتظامی وزیر کشور و رئیس […]

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: پل روگذر میدان ارغوان شهر ایلام که یکی از نقاط پرترافیک بویژه در ایام اربعین بود با تلاش های صورت گرفته آمده شده و در اربعین ۹۶ مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

سید کمال الدین میرجعفریان در جریان بازدید معاون امنیتی، انتظامی وزیر کشور و رئیس ستاد مرکزی اربعین از پروژه های منتهی به مرز مهران اظهار داشت: یکی از نقاطی که در سال های اخیر باعث ایجاد گره ترافیکی در ایام اربعین می شد محدوده میدان ارغوان شهر ایلام بود که احداث پل روگذر و زیرگذر ارغوان به منظور کاهش بار ترافیکی در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: این پروژه راهسازی با تلاش های صورت گرفته و تزریق اعتبار برای اربعین ۹۶ تکمیل شده و زیر بار ترافیک خواهد رفت.
مدیرکل راه و شهرسیازی ایلام یادآور شد: با احداث این پروژه ضمن روان شدن ترافیکی ورودی به شهر ایلام زائران با سهولت بیشتری به سمت مهران عزیمت خواهند کرد.
گفتنی است معاون وزیر کشور از دیگر پروژه های زیرساختی اربعین در مسیر ارتباطی ۸۵ کیلومتری ایلام- مهران بازدید و در جلسه ستاد اربعین در مرز بین المللی مهران حضور پیدا می کنند.

 

×××

 

 انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}

 

×××

با تنها کانال خبری #هفته_نامه_ندای_زاگرس در تلگرام به روز باشید:

@nedayezagros

به اینستا گرام ندای زاگرس بپیوندید

https://instagram.com/_u/nedaye.zagros