مشکل عبور کامیون های ایرانی در مرز بازرگان رفع شد

رانندگان کامیون‌های ایرانی در چند روز گذشته برای عبور از مرز بازرگان با صف طولانی روبرو شده بودند که امروز مشکل آنان برطرف شد و صف کامیون‌ها در این مرز به صفر رسید.   به گزارش گمرک جمهوری اسلامی ایران، مدیرکل گمرک بازرگان درباره تشکیل صف طولانی کامیون‌های ایرانی در مرز بازرگان گفت: با تدابیر […]

رانندگان کامیون‌های ایرانی در چند روز گذشته برای عبور از مرز بازرگان با صف طولانی روبرو شده بودند که امروز مشکل آنان برطرف شد و صف کامیون‌ها در این مرز به صفر رسید.

 

به گزارش گمرک جمهوری اسلامی ایران، مدیرکل گمرک بازرگان درباره تشکیل صف طولانی کامیون‌های ایرانی در مرز بازرگان گفت: با تدابیر رییس کل گمرک ایران و هماهنگی بسیار خوب میان گمرک و سازمان‌های همجوار و همچنین طرف ترکیه‌ای، صف کامیون‌ها در این مرز به صفر رسید.
«احمد برکابیان» افزود: اکنون تردد کامیون‌ها در مرز بازرگان عادی است و شمار کامیون‌های ورودی به ایران در مرز بازرگان به میزان قابل توجهی افزایش داشته و با هماهنگی‌های به‌عمل آمده در ۲ هفته گذشته به بیش از ۷۰۰ کامیون در روز رسیده است.
به گفته وی، به طور میانگین روزانه ۴۰۰ کامیون نیز از ایران به مقصد ترکیه تردد می‌کنند.
وی با اعلام آمادگی برای نوروز ۱۳۹۶ اعلام کرد: اکنون خدمات گمرک بازرگان به طور شبانه‌روزی به کامیونداران و مسافران ارایه می‌شود./ایرنا

انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}