معاون وزیر کشور: اولویت ستاد اربعین تکمیل زیرساخت های مرز بین المللی مهران است

معاون امنیتی، انتظامی وزیر کشور تاکید کرد: اولویت مسئولان مرکزی ستاد اربعین کشور ساماندهی نیازها و زیرساخت های مرز بین المللی مهران است.       حسین ذوالفقاری در جریان بازدید از زیرساخت های مرز بین المللی مهران برای مراسم اربعین ۹۶ اظهار کرد: با توجه به نزدیکی و تمایل عموم زائران برای تردد از […]

معاون امنیتی، انتظامی وزیر کشور تاکید کرد: اولویت مسئولان مرکزی ستاد اربعین کشور ساماندهی نیازها و زیرساخت های مرز بین المللی مهران است.

 

 

 

حسین ذوالفقاری در جریان بازدید از زیرساخت های مرز بین المللی مهران برای مراسم اربعین ۹۶ اظهار کرد: با توجه به نزدیکی و تمایل عموم زائران برای تردد از مرز مهران، مسئولان ستاد مرکزی اربعین تمام تلاش خود را بکار گرفته اند تا زیرساخت های این مرز به بهترین شکل ممکن تکمیل و برای پذیرایی از زائران آمده باشد.
وی یادآور شد: با تلاش های صورت گرفته مسیر ایلام به مهران قبل از اربعین سال آینده بطور کامل چهاربانده می شود و باید به سمتی حرکت کنیم که با تکمیل زیرساخت ها تنها در ایام اربعین مدیریت امور به خود مردم واگذار شود.
معاون امنیتی، انتظامی وزارت کشور گفت: امسال خوشبختانه اقدامات خوبی در بحث زیرساخت ها از جمله راه، پارکینگ و… انجام شده است.
ذوالفقاری با اشاره به اینکه زائران حتما به این نکته توجه داشته باشند که از مرزهایی که در هنگام ثبت نام اربعین انتخاب کرده اند استفاده کنند ، به هیچ وجه در مرزهای چهارگانه ویزا صادر نمی شود و حتما زائران در شهرهای مبداء نسبت به اخذ ویزا اقدام کنند.
وی اضافه کرد: ۱۲ مرکز و چهار کنسولگری برای ارائه ویزا به زائران اربعین ۹۶ مشخص شده و متقاضیان با آرامش خاطر می توانند نسبت به تهیه روادید از این مراکز اقدام کنند.
معاون وزیر کشور یادآور شد: تمام تلاش مسئولان امر ایجاد زمینه آرامش خاطر و سهولت در تردد زائران در مرزهای چهارگانه است./ایرنا

 

×××

 

 انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}

 

×××

با تنها کانال خبری #هفته_نامه_ندای_زاگرس در تلگرام به روز باشید:

@nedayezagros

به اینستا گرام ندای زاگرس بپیوندید

https://instagram.com/_u/nedaye.zagros