موسوی؛ فرماندار دهلران خبر داد: بهره برداری و کلنگ زنی ۶۲ پروژه در دهلران

سید حسینعلی موسوی اظهار کرد: برای اجرای این پروژه ها که در زمینه های عمرانی،خدماتی، اقتصادی،بهداشتی،آموزشی و فرهنگی هستند اعتباری بیش از پنج هزار و ۶۳۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی هزینه می شود.   وی افزود: از این تعداد طرح در ایام الله دهه فجر ۵۶ پروژه بهره برداری و ۶ […]

سید حسینعلی موسوی اظهار کرد: برای اجرای این پروژه ها که در زمینه های عمرانی،خدماتی، اقتصادی،بهداشتی،آموزشی و فرهنگی هستند اعتباری بیش از پنج هزار و ۶۳۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی هزینه می شود.

 

وی افزود: از این تعداد طرح در ایام الله دهه فجر ۵۶ پروژه بهره برداری و ۶ پروژه نیز کلنگ زنی می شود.
وی گفت:مهم ترین این پروژه ها شامل خطوط اصلی عین خوش فکه،شبکه آبیاری و زهکشی میمه ،شبکه های تحت فشار عین خوش،مجتمع فرهنگی هنری ارشاد،جایگاه سی ان جی دهلران،سی تی اسکن،مجتمع خدماتی رفاهی سد دویرج،پروژه های گاز رسانی به روستاها،طرح هادی،عمران مرزی و احداث خانه های بهداشت روستایی هستند.
فرماندار دهلران خاطر نشان کرد: با بهره برد اری از این این پروژه ها در مجموع حدود دو هزار فرصت شغلی در دهلران ایجاد می شود.
موسوی تصریح کرد:علاوه بر بهره برداری و کلنگ زنی این طرح ها ، همچنین ۲۰۰ ویژه برنامه متنوع به مناسبت ایام الله دهه فجر در این شهرستان اجرا می شود.
وی تاکید کرد: در این برنامه ها ارتباط با مردم،دیدار با خانواده های معظم شهدا و اطلاع رسانی از خدمات و اقدامات دولت تدبیر و امید در همه حوزه ها در دستور کار است.
فرماندار دهلران دهه فجر را یادآور رشادت ها و از خود گذشتگی های ملت بزرگ ایران اسلامی در مبارزه با ظلم دانست وافزود: انقلاب اسلامی موهبت بزرگ خدا و ارمغان امام راحل وشهدای گرانقدر است و باید از تمام ظرفیت ها برای برگزاری با شکوه مراسم دهه فجر استفاده شود.
موسوی تاکید کرد: سالروز پیروزی انقلاب اسلامی فرصتی مناسب برای بیان دستاوردهای بزرگ وارزشمند و توفیقات نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید به مردم است.
وی بر ایجاد روح امید ونشاط در مردم تاکید کرد و افزود: باید دستاوردهای نظام در عرصه های مختلف داخلی وخارجی ودر زمینه های سیاسی،اقتصادی،فرهنگی وعلم وفناوری برای مردم تشریح کرد.
فرماندار دهلران با اشاره به برگزار کردن مراسم دهه فجر با محوریت مردمی افزود:باید از ظرفیت اقشار مختلف مردم در جهت هر چه باشکوه برگزار کردن جشن ها ی دهه فجر بهره گرفت.

انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}