نامزدهای انتخابات در دومین روز تبلیغات در صداوسیما / عصر جمعه نخستین مناظره زنده ۶ نامزد

چهار نامزد انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری امروز – در دومین روز از شروع تبلیغات در صدا و سیما برنامه‌های خود را برای مردم تشریح می کنند و نخستین مناظره زنده ۶ نامزد انتخابات نیز عصر جمعه برگزار می شود.   در دومین روز از تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ از طریق رسانه ملی، […]

چهار نامزد انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری امروز – در دومین روز از شروع تبلیغات در صدا و سیما برنامه‌های خود را برای مردم تشریح می کنند و نخستین مناظره زنده ۶ نامزد انتخابات نیز عصر جمعه برگزار می شود.

 

در دومین روز از تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ از طریق رسانه ملی، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی، محمد باقر قالیباف، مصطفی میرسلیم و اسحاق جهانگیری با هموطنان به گفت‌ و گو می‌نشینند.
در این دوره برای هر نامزد انتخابات ریاست جمهوری به طور اختصاصی، ۵۵۵ دقیقه برنامه رادیویی و ۵۵۵ دقیقه برنامه تلویزیونی در نظر گرفته شده است که با در نظر گرفتن زمان سه مناظره برای هر نامزد، زمان اختصاص یافته برای هر نامزد انتخابات ریاست جمهوری از هزار و ۱۱۰ به هزار و ۴۷۰ دقیقه افزایش یافته است.
بر اساس جدول زمان‌بندی برای پخش برنامه‌های تبلیغانی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، نخستین برنامه رادیویی دکتر روحانی به عنوان نامزد شماره ۱۵ عصر پنج‌شنبه ساعت ۱۷ و ۳۰ از رادیو ایران با عنوان «متکلم وحده» پخش می شود.
ساعت ۷ و ۱۰ صبح امروز نیز به بازپخش برنامه ضبط شده اسحاق جهانگیری از رادیو ایران با عنوان «متکلم وحده» اختصاص داشت.
دومین گفت‌وگوی زنده رادیویی و تلویزیونی امروز – هفتم اردیبهشت ماه – به مصطفی میرسلیم اختصاص دارد.
میرسلیم در بخش گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دو از ساعت ۲۲ و ۴۵ دقیقه به مدت ۴۵ دقیقه به تشریح برنامه های خود می پردازد.
گفت‌وگوی زنده این نامزد انتخابات ریاست جمهوری همزمان از شبکه رادیویی ایران برای هموطنان پخش می‌شود.
سخنان ضبط شده قالیباف نیز امشب ساعت ۲۲ از شبکه اول سیما پخش می‌ شود. این برنامه که با عنوان «متکلم وحده» و بدون حضور مجری یا کارشناس ضبط شده، ۴۵ دقیقه است.
رادیو ایران ساعت ۲۲ و ۴۵ دقیقه هم برنامه تبلیغاتی مصطفی میرسلیم را پخش خواهد کرد.
نخستین مناظره زنده ۶ نامزد انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری عصر فردا برگزار می شود.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و نخستین میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۶ برگزار می شود./ایرنا

 انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}