نجفی:باصدورحکم درشهرداری تهران مستقرمی شوم

شهردار جدید تهران گفت: تا زمان صدور و ابلاغ حکم انتصاب در ساختمان شهرداری تهران مستقر نمی شوم اما کارها را در دفتر خودم(خارج از شهرداری) پیگیری کرده و انجام خواهم داد.         پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر (pooyakhabar.ir):محمدعلی نجفی پس از پایان جلسه مشترک خود با معاونان و مدیران شهرداری تهران […]

شهردار جدید تهران گفت: تا زمان صدور و ابلاغ حکم انتصاب در ساختمان شهرداری تهران مستقر نمی شوم اما کارها را در دفتر خودم(خارج از شهرداری) پیگیری کرده و انجام خواهم داد.

 

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر
(pooyakhabar.ir):
محمدعلی نجفی پس از پایان جلسه مشترک خود با معاونان و مدیران شهرداری تهران در جمع خبرنگاران افزود: خدمت به مردم بزرگترین افتخار کارکنان شهرداری تهران است.
وی اظهار کرد: شهرداری یک نهاد خدماتی است اما اعتقاد داریم باید این خدمت با به رویکرد اجتماعی به مردم ارائه شود.
نجفی افزود: ما افتخار می‌کنیم که شهرداری یک نهاد خدماتی است و به مردم خدمت می‌کند و نباید بگوییم شهرداری کارش ارائه خدمت و خدمات به شهروندان نیست.
شهردار تهران تصریح کرد: چهار طرح از جمله استقبال از مهر، باز باران و اربعین که از قبل در شهرداری تهران برای آنها برنامه ریزی شده به صورت جدید پیگیری و اجرا می شود.
اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران هفته گذشته و در نخستین جلسه رسمی خود، محمدعلی نجفی را به عنوان شهردار تهران انتخاب کردند.
محمدعلی نجفی جانشین محمدباقر قالیباف شد که از ۱۲ سال پیش مسئولیت شهرداری تهران را برعهده داشت.
نجفی امروز – شنبه – در نخستین روز کاری خود ضمن حضور در شهرداری تهران با معاونان و مدیران شهرداری دیدار کرد. /ایرنا

 انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}