هافبک الاهلی دیدار برابر پرسپولیس را از دست داد

الاهلی یکی از بازیکنان تاثیر گذار خود را برای دیدار برابر پرسپولیس در اختیار نخواهد داشت.         پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر (pooyakhabar.ir):در یکی از حساس‌ترین دیدارهای دور رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، سه شنبه هفته آینده تیم فوتبال پرسپولیس در عمان به مصاف الاهلی عربستان می‌رود. حریف تیم فوتبال […]

الاهلی یکی از بازیکنان تاثیر گذار خود را برای دیدار برابر پرسپولیس در اختیار نخواهد داشت.

 

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر
(pooyakhabar.ir):
در یکی از حساس‌ترین دیدارهای دور رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، سه شنبه هفته آینده تیم فوتبال پرسپولیس در عمان به مصاف الاهلی عربستان می‌رود. حریف تیم فوتبال پرسپولیس قبل از این دیدار حساس در وضعیت خوبی به سر نمی‌برد و این به سود نماینده ایران است.
الاهلی در این دیدار حساس یکی از بهترین بازیکنان خود را در اختیار نخواهد داشت. منصور الحربی، هافبک تیم عربستانی به خاطر آسیب‌دیدگی‌ در دیدار برابر الإتفاق نمی‌تواند برابر پرسپولیس به میدان برود. آسیب‌دیدگی‌ این بازیکن جدی است و او تا سه هفته به میدان نخواهد رفت.
تیسیر الجاسم، کاپیتان تاثیر گذار الاهلی هم در تمرین روز دوشنبه این تیم آسیب دید و وضعیت او برای حضور در دیدار برابر تیم فوتبال پرسپولیس در هاله‌ای از ابهام است.
خبر دیگر درباره باشگاه الاهلی این که سرانجام “ده سوزا” برزیلی وارد جده شد و به نظر می‌رسد که مشکلی برای عقد قرارداد با این تیم عربستانی نخواهد داشت. این بازیکن با رقم بسیار بالایی به الاهلی پیوست اما بعید به نظر می‌رسد  که به دیدار برابر تیم فوتبال پرسپولیس برسد.
الاهلی فصل جدید لیگ عربستان را با شکست آغاز کرد و از همین ابتدا زنگ خطر برای سرمربی این تیم به صدا در آمده است./ایسنا


انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}