وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: امیرعبداللهیان با صراحت لهجه در مقابل دشمنان جبهه مقاومت، افتخارآفرینی کرد

تهران- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر امورخارجه فقید کشور را شخصیتی باتجربه و باتواضع توصیف کرد و گفت: ایشان با صراحت لهجه در مقابل دشمن و مخالفان جبهه مقاومت افتخارآفرینی کرد. 
محمدمهدی اسماعیلی امروز جمعه چهارم خردادماه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا در حاشیه مجلس ترحیم حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه شهید کشورمان که در مسجد جامع شهرک غرب با حضور شخصیت‌های داخلی و خارجی برگزار شد، اظهار داشت: شهید امیرعبداللهیان فردی متخصص و با کفایت، متعهد و آشنا به وظایف و ماموریت‌های محوله بود.
وی افزود: ایشان در عین حال که شخصیتی باتجربه و باتواضع بود، با صراحت لهجه در مقابل دشمن و مخالفان جبهه مقاومت افتخارآفرینی کرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: شهادت ایشان داغ سنگینی را بر دل همگان نهاد. البته این افتخار نصیبش شد که همراه با آیت الله رئیسی به ملکوت اعلی بپیوندد.
به گزارش ایرنا، یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه، آیت‌الله رئیسی، رییس جمهور به آذربایجان شرقی برای حضور در مراسم افتتاح سد مرزی قیزقلعه‌سی همراه با همتای آذربایجانی خود به شمال این استان در نزدیکی مرز همسایه شمال غربی کشورمان سفر کرده بود که در بازگشت به تبریز، بالگرد حامل رییس جمهور، وزیر امور خارجه، امام جمعه تبریز، استاندار آذربایجان شرقی، تیم محافظت و خدمه پرواز دچار سانحه شد و سقوط کرد. بر اثر این سانحه، همه مسافران این پرواز به شهادت رسیدند و آخرین برگ از سفرهای استانی آیت الله رئیسی، با شهادت وی در راه خدمت به وطن ورق خورد.

#پایگاه_خبری_تحلیلی_پویاخبر
#پایگاه_خبری_تحلیلی_نگاه_اقتصاد
#پایگاه_خبری_تحلیلی_ندای_زاگرس
#پایگاه_خبری_تحلیلی_ماناسپهر
#پایگاه_خبری_تحلیلی_پویاروز
#گروه_رسانه_ای_ندای_زاگرس
#گروه_رسانه_ای_ پویاخبر