پولادی؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام خبر داد: انجام اقدامات مناسب در زمینه تأمین زیرساخت های اربعین

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام از انجام اقدامات مناسب در زمینه تأمین زیرساخت های اربعین در استان خبر داد.   به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر و به نقل از روابط عمومی استانداری ایلام، شاپور پولادی در جلسه کمیته استانی ستاد اربعین کشور که به ریاست استاندار ایلام برگزار شد، اظهار داشت: اقدامات مناسبی […]

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام از انجام اقدامات مناسب در زمینه تأمین زیرساخت های اربعین در استان خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پویاخبر و به نقل از روابط عمومی استانداری ایلام، شاپور پولادی در جلسه کمیته استانی ستاد اربعین کشور که به ریاست استاندار ایلام برگزار شد، اظهار داشت: اقدامات مناسبی در زمینه تأمین زیرساخت های اربعین صورت گرفته است.

وی در این جلسه ابراز داشت: باتوجه به اقدامات صورت گرفته در مرز چیلات، برق مورد نیاز آن تأمین و در صورت تأمین اعتبار مورد نیاز، امکان آسفالت مسیر نیز تا قبل از اربعین وجود دارد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام از جانمایی محل های استقرار موکب ها از میدان ارغوان شهر ایلام تا پایانه مرزی مهران خبر داد و تأکید کرد: به منظور جلوگیری از بی نظمی و مشکلات ترافیکی لازم است از استقرار موکب در نقاط خارج از محل های مشخص شده خودداری شود.
وی در خصوص مسیر ارتباطی ایلام به مهران نیز گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته، از ایلام تا روستای مهدی آباد چهارخطه خواهدشد، تلاش می شود از سه راهی صالح آباد تا روستای گلان، به منظور رفع مشکلات ترافیکی، یک خط به جاده مذکور اضافه شود و چهارخطه کردن سد آل اسحاق تا شهر مهران نیز در دست اقدام است که تلاش می شود قبل ار اربعین به پایان برسد.
پولادی با اشاره به حجم بالای زائران اظهار داشت: برای جابجایی زائران از پایانه مرزی تا شهر مهران نیاز به ۷۰۰ دستگاه اتوبوس درون شهری می باشد که به صورت سه شیفته در طول شبانه روز نسبت به جابجایی مسافران اقدام نمایند.
وی همچنین از ضرورت اسقرار ۳۰ دستگاه ماشین آتش نشانی مازاد بر ماشین های موجود در استان خبر داد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام همچنین در این جلسه از خرید تعدادی دستگاه ژنراتور برق به منظور تأمین برق استان در زمان خاموشی ها خبر داد.

 

 انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}