کلاهبرداي از کسبه با عابر بانک باطل شده

جانشين انتظامي شهرستان ايلام از دستگيري فردي خبر داد که با استفاده از عابربانک هاي باطل شده از کسبه و بازاريان کلاهبرداري مي کرد.   سرهنگ “علي جمالوندي ” در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، با اعلام اين خبر گفت: به دنبال شکايت جمعي از کسبه و بازاريان شهر ايلام مبني بر […]

جانشين انتظامي شهرستان ايلام از دستگيري فردي خبر داد که با استفاده از عابربانک هاي باطل شده از کسبه و بازاريان کلاهبرداري مي کرد.

 

سرهنگ “علي جمالوندي ” در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، با اعلام اين خبر گفت: به دنبال شکايت جمعي از کسبه و بازاريان شهر ايلام مبني بر سرقت از مغازه ها توسط يک مردم جوان ، مراتب در دستور کار کلانتريهاي شهر ايلام قرار گرفت.
وي افزود: مأموران کلانتري ۱۱ با اشراف اطلاعاتي و با همکاري کسبه، متهم در زمان کوتاهي در يک عمليات غافلگيرانه او را در هنگام ارتکاب جرم دستگير کردند.
اين مقام مسئول انتظامي افزود: کلاهبردار ۲۹ ساله که اهل يکي از استان هاي همجوار ايلام مي باشد بعنوان يک شهروند به مغازه ها مراجعه و مقادير زيادي اجناس مختلف به بهانه ي خريد فراهم مي کرد و سپس يک قطعه کارت عابر بانک باطل شده را جهت پرداخت هزينه خريد تحويل صاحب مغازه داده و بعد از مشخص شدن عدم کارايي کارت ، به بهانه ي ارائه ي کارت اعتباري ديگر با در دست داشتن اجناس به خودرو شخصي پرايد خود مراجعه و فورا اقدام به فرار مي کرد.
جانشين انتظامي شهرستان ايلام در پايان با تشکر از اعتماد و همکاري کسبه و بازاريان ، گفت: با عنايت به فرهنگ بومي منطقه و وجود اعتماد زياد به همديگر ، متأسفانه برخي افراد سودجو و کلاهبردار از اين وضعيت سوء استفاده کرده و اقدام به سرقت و کلاهبرداري مي نمايند، لذا شايسته است شهروندان گرامي بويژه کسبه و بازاريان ضمن رعايت جوانب احتياط در اين موارد هرگونه مورد سوء را در اسرع وقت به پليس اعلام کنند.

 انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}