۸۰۳ نفر در آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد در ایلام شرکت کردند

ایلام - آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد در ایلام با حضور ۸۰۳ نفر در ۲ حوزه امتحانی برگزار شد.

به گزارش ایرنا، سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام، روز پنجشنبه در حاشیه برگزاری این آزمون، با اشاره به شرکت ۸۰۳ نفر در آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد این استان ، اظهار کرد: سهمیه استان ایلام در این آزمون استخدامی ۴۹۵ نفر است.

محمد رحیمی گفت: این آزمون با همت دولت سیزدهم و با همکاری سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی برگزار شده که از زمان تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تا کنون بی سابقه است.

وی با بیان اینکه این آزمون برای استخدام در ۳۰ دستگاه اجرایی استان برگزار شده است، افزود: برگزاری این آزمون یکی از با اهمیت‌ترین و خاص‌ترین پروژه‌های دولت مردمی ایران قوی در راستای خدمت‌رسانی به جامعه معزز خانواده شهدا و ایثارگران بوده است.

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام یادآور شد: این آزمون در راستای اجرایی کردن بند ج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه با صدور ۳۲ هزار مجوز شغلی همزمان با سراسر کشور برگزار شده است.

رحیمی با بیان اینکه این آزمون در ۲ حوزه خواهران و برادران در مرکز استان برگزار شد، خاطرنشان کرد: اشتغال، مسکن و درمان از حمله مهم ترین برنامه های بنیاد شهید و امور ایثارگران برای جامعه بزرگ ایثارگران کشور است.

به گزارش ایرنا، دوست محمدی، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام، داراب پور رییس اداره حراست و غریبی معاون سلامت و توانمندسازی بنیاد شهید استان از نحوه برگزاری آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد استان بازدید کردند.