گرگان - معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با اشاره به نقش‌آفرینی موثر مقام معظم رهبری در استقرار امنیت کشور گفت: اجرای منویات و فرامین معظم له ضامن امنیت و آرامش کشور بوده و نقش بی‌بدیل ایشان در مدیریت حکیمانه امورات جمهوری اسلامی ایران واضح است.

به گزارش پنجشنبه روابط عمومی استانداری گلستان، حسین ذوالفقاری در همایش مشترک اعضای شورای تامین گلستان در گرگان اظهار داشت: ستون اصلی و خیمه ثبات و ایجاد آرامش و امنیت کشور مقام معظم رهبری و نقش آفرینی موثر ایشان در ارایه راهکارها است.

دبیر شورای امنیت کشور با مثبت ارزیابی کردن مقوله امنیت و حفظ آن در کشور گفت : تهدیدات خارجی، آسیب های داخلی و شدت و ضعف کنترل و مدیریت آن سه ضلع یک مثلث مسئله امنیت را شکل می دهد.

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور حرکت دشمن علیه جمهوری اسلامی را مدام دانست و افزود: امروز تصور فر,پاشی اقتصادی در ایران از بین رفته است و باید با اشراف اطلاعاتی از استراتژی ایستادگی فعال با استفاده حداکثری از تکنولوژی بهره گیریم.

استاندار گلستان هم در این همایش گفت: وضعیت امنیتی استان به صورت مستمر رصد می شود و گلستان از جمله مناطق دارای ضریب امنیت بالای کشور است.

هادی حق شناس افزود: استفاده از ثبات و امنیت در مسیر سرمایه گذاری موجب رشد اقتصادی، کاهش نرخ بیکاری و کاهش معضلات اجتماعی می شود.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور، گفت: با وجود شرایط سخت اقتصادی، دولت یک هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال به سد نرماب گلستان، یک هزار میلیارد ریال به زهکشی اراضی شهر سیل زده گمیشان، ۴۲۰ میلیارد ریال به مدارس سیلزده استان، یک هزار و ۱۳۰ میلیارد ریال به کشاورزی و ۷۸ میلیارد ریال به زیرساخت های ورزشی آسیب دیده از سیل در سطح منطقه اختصاص داد.

هادی هاشمیان رییس کل دادگستری، جلالی مدیرکل اطلاعات، سردار قاسمی فرمانده انتظامی و امیر سعیدعسکری فرمانده ارشد نظامی آجا استان گلستان هم در این جلسه گزارشی از وضعیت امنیت در داخل استان و مرزها ارائه کردند.

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور همچنین در سفر به گلستان با آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در این استان دیدار و گفتگو کرد./ایرنا

 

 

 

 

 

 

×××

   

 

   این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید - این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید :ایمیل برای ارسال اخبار، مقاله، سوژه و درج تبلیغات

 

     ۰۹۱۸۵۱۳۸۸۵۴  - ارسال اخبار از طریق تلگرام: ۰۹۱۲۰۷۲۰۷۶۱

 

  واتساپ: 09398433916

 

 

عضویت در تلگرام

Back to Top

Template Design:Dima Group