امام جمعه ایلام: قدرت بازدارندگی و اقتدار جمهوری اسلامی دشمنان را هراسان کرده است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با بیان اینکه اقتدار مقوله ای قابل معامله نیست گفت: پس از شلیک موشکهای بالستیک علیه داعش، دشمنان به خصوص آمریکا و رژیم صهیونیستی سکوت اختیار کرده و تاکنون هیچ تعبیری از این اقدام نکرده اند.   پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر (pooyakhabar.ir):حجت الاسلام والمسلمین محمدنقی […]

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با بیان اینکه اقتدار مقوله ای قابل معامله نیست گفت: پس از شلیک موشکهای بالستیک علیه داعش، دشمنان به خصوص آمریکا و رژیم صهیونیستی سکوت اختیار کرده و تاکنون هیچ تعبیری از این اقدام نکرده اند.

 

پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر
(pooyakhabar.ir):
حجت الاسلام والمسلمین محمدنقی لطفی روز چهارشنبه در اختتامیه دومین هفته قرآن و عترت استان ایلام در مجتمع ارشاد افزود: در واقع اقتدار نظامی و قدرت بازدارندگی ایران اسلامی آمریکا را هراسان کرده است.
وی با تاکید بر اینکه تهدید پاسخ تهدید است و انجام مذاکره در برابر تهدید کارساز نیست گفت: مذاکره چنانچه غیر عادلانه باشد در برابر تهدید موجب ضعف شده و پاسخ ایران در برابر تهدیدهای داعش نیز بدرستی انجام گرفته است.
امام جمعه ایلام با بیان اینکه گفتمان امام و انقلاب مبنای سیاست خارجی است، اظهار کرد: امروز ایران اسلامی به اذعان بسیاری از کشورها اعم از دوست و دشمن به قدرت برتر منطقه تبدیل شده که این عزت و استقلال و اقتدار را در سایه تعالیم قرآن کریم بدست آورده است.
وی اضافه کرد: اگر جوامع اسلامی همه در آستانه قرآن قرار بگیرند و اخلاق را از این کتاب به عنوان سبک زندگی انتخاب کنند شاهد کاهش و رفع بحران های عمیق فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اخلاقی خواهیم بود.
حجت‌الاسلام لطفی با بیان اینکه هرچه فاصله بشر از معارف بیشتر باشد چالشهای خطرناک در انتظار انسان خواهد بود گفت: قرآن تعهد داده که اگر به کلام وحی عمل شود ضامن سعادت دنیا و آخرت خواهد بود.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام نیز دراین آیین گفت: اگرچه دشمنان اسلام در طول تاریخ سعی داشته مسلمانان را از تعالیم حیات بخش قرآن دور کنند ولی قرآن دژ مستحکم مسلمانان بوده است.
علی محمد نیاکان ترویج فرهنگ قرآنی، شناسایی استعدادهای قرآنی و تجلیل از فعالان قرآنی را از اهداف برگزاری دومین هفته قرآن و عترت استان ایلام عنوان کرد./ایرنا


انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}