۲۰۰ دستگاه خودرو به مددجویان ایلام واگذار شد

همزمان با گرامیداشت هفته دولت ۲۰۰ دستگاه خودرو نیسان حمل بار به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام واگذار شد.         پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر (pooyakhabar.ir):  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) ایلام روز دوشنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: برای خرید این تعداد وسایل نقلیه بیش […]

همزمان با گرامیداشت هفته دولت ۲۰۰ دستگاه خودرو نیسان حمل بار به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام واگذار شد.

 

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی پویا خبر
(pooyakhabar.ir): 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) ایلام روز دوشنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: برای خرید این تعداد وسایل نقلیه بیش از ۷۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
ضیا رضایی افزود: از این میزان ۶۰ میلیارد ریال از محل تسهیلات صندوق کارآفرینی امید اختصاص یافته و همچنین کارخانه تولید کننده این خودروها نیز پنج میلیارد ریال تخفیف بوده پنج میلیارد ریال دیگر نیز سهم آورده مددجویان بوده است.
وی ادامه داد: بخش زیادی از خانواده های مددجوی این نهاد ساکن روستاها و مناطق محروم استان هستند و واگذاری این تعداد خودرو با هدف اشتغال در روستاها و مناطق دورافتاده انجام شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام یادآور شد: اعتبار اشتغالزایی کمیته امداد در استان ایلام به لحاظ اهمیت بسیار بالایی که این نهاد برای توانمندسازی و اشتغال زایی مددجویان قائل است امسال ۲ و نیم برابر شده که در سال های اخیر سابقه نداشته است.
بیش از ۴۰ هزار نفر در استان ۵۸۰ هزار نفری ایلام زیر پوشش خدمات حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار دارند. /ایرنا

 انتهای پیام/*

 {loadmodule mod_banners,عضویت در تلگرام}